Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

Just now, BlackGeorge said:

Pa koliko se sećam nismo se nešto proslavili ni sa njim u 11...dok je igrao.

Ispravi me ako grešim. Stvarno se ne sećam nekog njegovog epohalnog doprinosa.


Izmuvao penal u Portugalu. Dao gol mislim Gruziji u proslim kvalifikacijama za pobedu tamo. 

Opet radi preduzece, Katai. :smiley_hail::laugh: Milenkovic skandalozan. 

Link to comment
  • Replies 41.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1657

  • levi

    1113

  • kud u maglu Simoviću

    1011

  • Cash

    971

11 minutes ago, pasha said:

 

Jeste, kao macka poritv Nemaca inace bi dobili 5 komada.

 

Nije on ovde toliki problem, cak nas je i sudija usrao kod gola Ronalda koji je bio u ofsajdu.

Problem je spora sredina terena.

Iako izgleda da su nas rabucali po rezultatu ali susitnski nije bilo tako po igri.

To nam se vec nekoliko puta desilo. Bas u Beogradu protiv Belgije gde smo bili jos dominatniji a slicno smo izgubili.

Puno je tu faktora od samopouzdanja pa nadalje.

 

Ipak nije sigurno da je ofsajd. Više liči da nije. Bez onih VAR vertikala koje izvlače teško sa sigurnošću može da se kaže tako da je puštanje igre ovde ispravno.

 

IMG-20190907-224150603.jpg

Link to comment
5 minutes ago, pbg12345 said:

pa cek

oni kontrolisali igru i stvarali sanse

na to mi smo i pravili amaterske kikseve

 

pa to je fudbal jbg

koja kategorija je ostala, pa da kazemo da smo trebali do boljeg rezultata?

 

 

uzimajuci u obzir snagu na papiru, individualni kvalitet igraca, mi smo verovatno najgora reprezentacija evrospka u fudbalu unazad 20tak godina

tamo jos od 2000

 

nije ni da smo do tad opravdali taj individualni kvalitet, ali ajde bili smo blizi

 

vremenom ovo postaje sve tuznije

 

Komentarišem konkretnu utakmicu, nebitno šta je sad 20 godina unazad. Mada i ne bi sad baš sad složio sa tobom, npr. kada su nas vodili Radomir i Antić bili smo sasvim solidni, isto tako u kvalifikacijama sa Šestkom. No umeli smo mi i gore da igramo na domaćem terenu nego večeras protiv sličnog ili jačeg protivnika pa da izvučemo bod. Mislim izvukli smo im bod u gostima...ne sporim da je Portugalija bolja, ali nije sada kao da su nas nešto vanserijski nadigrali i dobili 3-0.

 

Stvarali smo i mi par šansi pre nego što je bilo 0-1...a za amaterske greške upravo kažem: to nas je koštalo, a ne neka superiorna igra Portugalaca. I pored svega zabismo im 2, zato kažem: bezveze.

 

A da je srpski fudbal tužan i izgubljen slučaj, to brate ne moraš da mi objašnjavaš, to je opšte mesto :D

Link to comment
1 minute ago, pbg12345 said:

ma retko kad se oni ne trude

ali nesto definitivno ne stima

ovo predugo traje, bas covek mora da se zamisli pa da se seti kad smo mi u nekom kotinuitetu igrali na nivou individualnog kvaliteta igraca

ono, da imamo igru i rezultate

ne top reprezentacije, jer to nasi igraci i nisu, ali ta neka druga kategorija

 

da imamo neku prepoznatljivu igru, da otprilike znas stta da ocekujes, koji su nam limtii, ali i sta sigruno mozemo odigrati

kod nas vazda neka improvizacija, na mahove se bljesne i to je to

nikakvog sistema nema

 

Dosta je negativnost oko reprezentacije i fss.

Postoji jak sukob cz-partizan, zavisno ko vlada u fss i osvaja titule.  Onda seme oko prodaje igraca i svasta jos nesto.

To utice na igrace.

Evo seti se samo Djenove, a to se desilo da bi se Tole sto vise pritisnuo.

I tako to ide iz godine u godinu.

 

Cak i kada solidno igramo kao da neki pritisak, karma, kao danas, vraca.

 

Realno mi mozemo preko LN na EP ali trenutno stanje oko fss i reprezentacije ne garantuje uspeh.

Inace su se momci danas trudili.

Link to comment

ma nije cak ni btino da li je bio ofsajd

da ga je svirao, istrcao bi ronaldo minut, dva, tri kasnije i opet dao gol

rutinski su nas iskontrolisali

mi smo mozda iamli neku sansu (to tunba muceni zna i valjda je pokusao reci) dok nismo primili prvi

i to je bilo to

slican scenario bi bio i u prvoj utakmici, engo smo tamo rano dali gol i mnogo vaznije povredio se njihov ubedljivo najbolji igrac

 

mi rezultat protiv ovakvih ekipa mozemo napraviti u 1 eventualno 2 od 10 utakmica

 

najbolji komentar naseg fudbala je onaj sa nedavnog prvenstva mladih kad je neciji selektor izjavio da nisu znali kako da se spreme protiv nas, jer mi nemamo niakkav sistem i uigrane akcijemoguce da je to i necija zajebancija, da je izmislejno, ne menja, jer u potpunosti opisuje nas fudbal

 

 

 

Link to comment
2 minutes ago, Renegade said:

 

Ipak nije sigurno da je ofsajd. Više liči da nije. Bez onih VAR vertikala koje izvlače teško sa sigurnošću može da se kaže tako da je puštanje igre ovde ispravno.

 

IMG-20190907-224150603.jpg

 

Ove linije kao da je Gojko crtao 

Link to comment
4 minutes ago, BlackGeorge said:

Pa koliko se sećam nismo se nešto proslavili ni sa njim u 11...dok je igrao.

Ispravi me ako grešim. Stvarno se ne sećam nekog njegovog epohalnog doprinosa.

 

Mislim da je on uglavnom igrao u LN koju smo uzeli.

 

Link to comment

Trebalo je Ljajic da igra umesto Matica koji je gotov.
Krila Kostic i Lazovic znace da ce biti pokoji prodor ali nijedna kvalitetna lopta iz toga.
Limitirani smo, Tadic je jedini ozbiljan znalac koji ne radi stvari mehanicki. Steta sto Marin ne igra za nas, bilo bi dobro gledati njega i Tadica u istom timu.

Link to comment
3 minutes ago, hazard said:

 

Komentarišem konkretnu utakmicu, nebitno šta je sad 20 godina unazad. Mada i ne bi sad baš sad složio sa tobom, npr. kada su nas vodili Radomir i Antić bili smo sasvim solidni, isto tako u kvalifikacijama sa Šestkom. No umeli smo mi i gore da igramo na domaćem terenu nego večeras protiv sličnog ili jačeg protivnika pa da izvučemo bod. Mislim izvukli smo im bod u gostima...ne sporim da je Portugalija bolja, ali nije sada kao da su nas nešto vanserijski nadigrali i dobili 3-0.

 

Stvarali smo i mi par šansi pre nego što je bilo 0-1...a za amaterske greške upravo kažem: to nas je koštalo, a ne neka superiorna igra Portugalaca. I pored svega zabismo im 2, zato kažem: bezveze.

 

A da je srpski fudbal tužan i izgubljen slučaj, to brate ne moraš da mi objašnjavaš, to je opšte mesto :D

ma samo prvi deo posta je odgovor tebi

 

ostatak je narikanje nad porazom :D

jasta, dali i oni nama 4

o tome se radi :fantom:

Link to comment
1 minute ago, samo_opusteno said:

Trebalo je Ljajic da igra umesto Matica koji je gotov.
Krila Kostic i Lazovic znace da ce biti pokoji prodor ali nijedna kvalitetna lopta iz toga.
Limitirani smo, Tadic je jedini ozbiljan znalac koji ne radi stvari mehanicki. Steta sto Marin ne igra za nas, bilo bi dobro gledati njega i Tadica u istom timu.

 

Dva igraca manje u defanzivi? To je moglo potonji put 1978.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...