Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

  • Replies 41.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1657

  • levi

    1113

  • kud u maglu Simoviću

    1011

  • Cash

    971

1 hour ago, Nikodije said:

 

Vreme je da se prizna i da je supertalentovani Bleki jeziva rupetina.

 

Que? 

 

Prvi gol Dmitrovicev, drugi i cetvrti Maksimovicev, treci iz ofsajda.

 

To su ti sva 4 suta Portugala u nas gol. 

Link to comment
1 hour ago, Meazza said:

 

Si video sta radi De Ligt, najtalentovaniji i ubedljivo najskuplji mladi stoper sveta? Ja mislim da ih boli tuki. I mene bi da imam 20 godina i da sam milioner.

Onaj Žoao Felix ili kako već se zove što je ušao pred kraj,kaže voditelj da ima 19 god.i iza sebe ugovor od 120 milona, pa jebote kuda ide ovaj svet,uskoro će još u krevetcima da ih kaparišu

Link to comment

Godinama cekam da se ova mrcina od Kolarova oprosti pa da proslavim a on resio da igra u reprezentaciji do cetrdesete.

 

Prosto je, nasih sest igraca pozadi su verovatno najsporijih 6 igraca koji igraju u odbrani i veznom redu u istoriji fudbala. NIjedan od njih pojedinacno nije los fudbaler ali kad se branis sa sest toliko sporih igraca, narocito protiv ovakve reprezentacije i sa golmanom linijasem, to ne moze da se zavrsi dobro. Kako znamo i umemo moramo da izmislimo dva normalna beka kojima nije potreban motocikl da stignu makar normalno brzog igraca, ovi eksperimenti sa Kolarovom i Maksimovicem na bekovima su komicni.

Link to comment

Kosovo ide direktno iz grupe a mi ćemo da se ložimo da ćemo da prođemo iz baraža.
Ukratko Tumba jeste napredak utoliko što kad primi 4-5 komada, njegov tim će da da 2-3, ali je krajnji rezultat isti. Na stranu to što dovodiš selektora kog je početnik dva puta ponizio u takmičarskim mečevima. Doduše ipak ne priznaje Kosovo tako da je na tom polju super.

Sa tribine je delovalo sve jako nepovezano I bez ideje dalje od dodaj prvom do sebe. Jedino se u periodu između našeg prvog i njihovog trećeg javila neka nada da možemo do izjednačenja, ostalo sve je delovalo kao teška rutina.

Inače karte su sigurno deljene jer je publika bila poprilično raznovrsna. Sem Mesi Mesi najviše se vikalo da se sedne dole, bilo je i par ljudi koji pojma nemaju pravila.

Najbolje što može da nam se desi je neki kiks protiv Luxemburga, pa da i Tumba ekspresno zglajzne pre Barža. Doduše ne znam ni koga bi onda doveli. Muslin ne dolazi u obzir sa sadašnjim FSS, Miloje ima bolja posla, eventualno Paun, Jokan ili Piksi.

Sent from my H3213 using Tapatalk

Link to comment

Jbg, nije nam valjao muslin, plasirao se kao prvi u grupi, ali igra nije bila dovoljno atraktivna za renome evropskih brazilaca. Posle toga smo nastavili gde smo stali pre njega - razbijena banda.

Link to comment
4 hours ago, Facundo Orellana said:

Ima i taj neki repesaž. Taman da Tulumba proba da prođe u gostima.

 

Sto se tice snage protivnika, kroz baraz LN je lakse.

Problem je sto se igra samo jedna utakmica u dve runde.

Link to comment
 
Sto se tice snage protivnika, kroz baraz LN je lakse.
Problem je sto se igra samo jedna utakmica u dve runde.
Što se toga tiče već je pola stvari izvesno. Mi i Škoti već možemo da se usmerimo na to. Finci I Norvežani još imaju realne šanse za jedno od prva dva mesta. Ukoliko neko od njih izbori mesto kroz grupu, onda uskače prvo Bugarska a onda i Izrael. Naravno uz zasluženo stečenu reputaciju naših navijača, vrlo je izvesno da možemo da se oprostimo od ideje da će nas izabrati za domaćine.

Sent from my H3213 using Tapatalk

Link to comment

Pasha, reprezemtacija nema neku igru tako da je podrška iznad očekivanja.

Inače, da bi reprezentacija na nešto ličila potrebne su temeljite promene u trenerskoj organizaciji, filozofija fudbala i škole fudbala. Mi smo zahvaljujući ovim nemačima pojma došli u situaciju da su nam igrači izuzetno sirovi po pitanju tehničke i taktičke obučenosti (primr Kostić koji je težak balvan ali je uz neku ludu sreću napravio karijeru).

Osim toga velika stvar je i motivacija, pogledajmo reprezentaciju Hr u kojoj i prosečni igrači izgledaju bolje, ne štede se i što je najbitnije igraju jedan za drugog.

Mi opet za razliku od tih pozitivnih primera postavimo Kolarova, zanog i kao Splavarova za kapitena a njemu "puca prsluk" da se cima, da potrči, ukliza...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...