Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

Just now, crtamOrasi said:

Ja bih sa ovim što mi imamo na raspolaganju furao neku varijantu 3-5-2, nemamo maltene ništa na bekovima ali imamo dva sasvim dobra igrača koji nisu ni bekovi ni krila. Ne znam zašto se na to gotovo uvek gleda s podozrenjem, formacije sa 3 štopera mogu da pruže podjednako kvalitetan ugođaj. Gomila trenera ponovo uspešno eksperimentiše sa time i van Italije, a i većina naših igrača je upoznata.

Kolarov, Maksimović, MIlenković poslednja linija, razume se, muka mi je više od balvana koji ne umeju da pogode pas od 5 metara, daj da igramo fudbal malo.

 

To je takodje dobra opcija, s tim sto ja mislim da se Spajic sasvim solidno pokazao protiv dva veoma ozbiljna napada i da je zasluzio da ostane u prici oko reprezentacije. Tadic bi onda isao u spic sa Mitrovicem ili Jovicem, Kostic i Gacinovic na winger-e a za te tri centralne pozicije imamo dosta sirok izbor mogucnosti. Moglo bi to sasvim dobro da se igra, Muslin je svakakav covek ali poznaje on fudbal.

Link to comment
  • Replies 41.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1653

  • levi

    1108

  • kud u maglu Simoviću

    1003

  • Cash

    971

1 minute ago, harper said:

 

To je takodje dobra opcija, s tim sto ja mislim da se Spajic sasvim solidno pokazao protiv dva veoma ozbiljna napada i da je zasluzio da ostane u prici oko reprezentacije. Tadic bi onda isao u spic sa Mitrovicem ili Jovicem, Kostic i Gacinovic na winger-e a za te tri centralne pozicije imamo dosta sirok izbor mogucnosti. Moglo bi to sasvim dobro da se igra, Muslin je svakakav covek ali poznaje on fudbal.

 

Verovatno je delovalo da mislim da je Spajić balvan, nije, naravno, skroz je dobar igrač i zaslužuje da bude u najužoj rotaciji pozadi. Dopadao mi se kad god sam ga gledao. Samo mi je želja da vidim jednom naš tim koji će biti posložen tako da je prioritet da se igra smislen fudbal i planira da se kontroliše posed, da nemamo igrača koga moramo da krijemo od lopte i da ne planiramo da se branimo po difoltu. Plus što godinama imamo pristojan kadar a baš nikada nismo sklopili tim tako da naglasimo kvalitete koje imamo, a maskiramo mane. Zašto Rukavina i Mladenović/Antonov/Bogosavac/Rodić kad može još bolje i bez njih.

Link to comment
13 minutes ago, Lord Stef said:

Nije bio ni korner za njih posle te situacije, tako da boga pitaj sta je svirao.

To mene sve vreme buni... Ili je zaboravio da svira korner, kad nije dosudio penal...

Link to comment
56 minutes ago, radisa said:

To mene sve vreme buni... Ili je zaboravio da svira korner, kad nije dosudio penal...

 

Bila je nicija lopta posto je sudija prekinuo utakmicu u trenutku kad je nas igrac poslednji imao kontakt s loptom. Spustio je rukom i Dmitrovic je pokupio.

Link to comment

Bez Matica i Milivojevica smo dobili potvrdu koliko je Maksimovic dobar i vredan igrac. Krstaja vise srece nego pameti, fudbal ocajan bez konkretne zamisli, ovo sto se moze procitati na zadnjih par strana je pravi PPP - od poredjenja sa Gvardiolom do jebanja majke.

Ne znam sto je Radonja toliki problem? Umesto njega je mogao uvesti Zivkovica koji je kasnije pokazao da nije nista bolji, a ima daleko vise minuta u maticnom klubu.  Uostalom to je realnost kad nema Kostica/Gacinovica, krila bolja nemamo ili da zrtvujemo Tadica na tu poziciju.

I naravno da je debilizam i sramota da Jovic ne dobije ni minuta u takmicarskoj tekmi, pogotovu posle gola u prijateljskoj. Ne pamtim da nam je ikada igrac u boljoj formi sedeo na klupi. Ako smo vec apsolvirali da su Karvaljo i Danilo izuzetno spori sto Krstaja nije uveo Jovica i spustio loptu na zemlju?

Link to comment

Krstaja ne sme da rizikuje, i dalje tvrdimo da je ovo ekipa za napadački fudbal, tim koji na svakoj utakmici ne sme da se orijentiše na to da ne primi gol, nego da postigne gol više ...

Edited by stoka
Link to comment

lol

koji napadački fudbal, videli smo juče koliko su smotani ko sajle kada treba poslati loptu ka golu iz izglednih šansi, koliko očajnih rešenja radonjića, malog đavola ljaje, tadića koji prvo fintom izbaci dvojicu portugalaca a onda sa 17 m šutne 7m pored gola, lazovića koji je imao jedan dobar dribling na meču kada je umesto da zalomi ka sredini i natera protivničke štopere da krenu na njega nastavio da trči pravolinijski ka gol autu da bi uputio kiolav centaršut ka našim igračima u portugalskom sendviču, opet x puta bolje od radonje koji je bar 5 puta propustio da iskoristi višak na krilu itd

- vi bi ste sa takvim igračima koji iz 5-6 prilika daju 0 golova da igrate ofanzivno, na gol više?

- srboteli je u lošoj formi ali bi ga svaki selektor ostavio u igri zbog skok igre, još jedna stvar koja me nervira je to trošenje špica u odbrani ali eto to je sada popularno da se korneri brane sa svih 11 igrača u svom 16-tercu

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...