Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

Samo neuki trener u postavljanju igri na kontru moz da postavi banderu kao targeta i da igra 10-1 taktiku. Igrali smo kao sto ce Fulham da igra protiv ManCitija u subotu s tim da ce Fulham da popije jedno 5 golova, cisto onako, jer im se moze. Ja ne kapiram potrebu da se drzi Mitrovic 90 minuta pri 1:1 dok Portugal igra 2-2-6 taktiku, al ko sam pa ja. Iskreno sam ocekivao da nas bez Ronalda ubiju sa 4 razlike pa da mi barem bude zabavno kad citam Krstajiceve izajve kako je Portugal Portugal i kako smo igrali za gol vise. Ovako, ostaje Krstaja car a klinci koji trebaju da igraju ne igraju,

 

Btw, ne znam dal ste primetili kad se Gacinovic povredio kad je Tadic izvodio kornere (bilo par spojenih), pa se okrenuo ka klupi i vikao: "menjaj ga vise, sta cekas" sa podignutom rukom? To je to jedinstvo u repki, jbg

Link to comment
  • Replies 41.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1653

  • levi

    1108

  • kud u maglu Simoviću

    1003

  • Cash

    971

možete da pričate šta hoćete, ali sredina Maksimović Gaćinović Ljajić Tadić Lazović je za naše uslove ultraofanzivna

 

druga je stvar što nije znao bolje taktički da ih pripremi, da im doda boljeg napadača od Mitrovića, što je morao da uvede Radonju, jbg

 

 

 

 

Edited by levi
Link to comment
3 minutes ago, levi said:

možete da pričate šta hoćete, ali sredina Maksimović Gaćinović Ljajić Tadić Lazović je za naše uslove ultraofanzivna

 

druga je stvar što nije znao bolje taktički da ih pripremi, da im doda boljeg napadača od Mitrovića, što je morao da uvede Radonju, jbg

 

 

 

 

 

To valjda niko ne spori, i ne radi se o boljem napadacu, vec nekom koji ce sa tom ofanzivnom sredinom moci da igra nesto. A Mitrovic to nije. Da nema drugog pa hajde, ali Jovic je morao bar drugo poluvreme da odigra...

Link to comment

Krstaja izdominirao, samo vi pljujte. Neporažen u dve ozbiljne arene u roku od par dana, pa to nisu ni pošteni selektori koji ne forsiraju mafijaške igrače uspevali. :fantom:

 

1 hour ago, Weenie Pooh said:
1 hour ago, Milosh76 said:
Sta ce Sasa Popovic u studiju??? Kakav je on strucnjak za fudbal?

NovaS preuzima Grand?

Otprilike koliko i Ilija Kovačić. Ili Ivan Ivanović. Mogli su nekog i sa ulice da dovuku.

 

:lolol:

40 minutes ago, assignment said:

 

i sta pokazuje tamo i kakav sistem igra Fulem 

:isuse:

Link to comment
11 minutes ago, Zlurad said:

Samo neuki trener u postavljanju igri na kontru moz da postavi banderu kao targeta i da igra 10-1 taktiku. Igrali smo kao sto ce Fulham da igra protiv ManCitija u subotu s tim da ce Fulham da popije jedno 5 golova, cisto onako, jer im se moze. Ja ne kapiram potrebu da se drzi Mitrovic 90 minuta pri 1:1 dok Portugal igra 2-2-6 taktiku, al ko sam pa ja. Iskreno sam ocekivao da nas bez Ronalda ubiju sa 4 razlike pa da mi barem bude zabavno kad citam Krstajiceve izajve kako je Portugal Portugal i kako smo igrali za gol vise. Ovako, ostaje Krstaja car a klinci koji trebaju da igraju ne igraju,

 

Btw, ne znam dal ste primetili kad se Gacinovic povredio kad je Tadic izvodio kornere (bilo par spojenih), pa se okrenuo ka klupi i vikao: "menjaj ga vise, sta cekas" sa podignutom rukom? To je to jedinstvo u repki, jbg

 

+ 100

 

Ovo prilikom kornera nisam primetio, ali ja tu ne vidim problem u jedinstvu vec amaterizmu klupe...

Link to comment

Dugo pratim reprezentaciju i ne secam da smo imali veceg dunstera na poziciji selektora. Svako sa foruma sa iole FM iskustva bi bolje uklopio ofanzivni deo ekipe.:laugh:

Link to comment
2 minutes ago, assignment said:

 

To valjda niko ne spori, i ne radi se o boljem napadacu, vec nekom koji ce sa tom ofanzivnom sredinom moci da igra nesto. A Mitrovic to nije. Da nema drugog pa hajde, ali Jovic je morao bar drugo poluvreme da odigra...

 

Srbija nije imala posjed. Uloga Mitrovica je bila da osvaja ispucane lopte i u tome je on bolji od Jovica.

Link to comment
1 minute ago, Miljenko said:

Dugo pratim reprezentaciju i ne secam da smo imali veceg dunstera na poziciji selektora. Svako sa foruma sa iole FM iskustva bi bolje uklopio ofanzivni deo ekipe.:laugh:

 

I defanzivno molicu lepo :blush:

Link to comment
2 minutes ago, reginald said:

 

Srbija nije imala posjed. Uloga Mitrovica je bila da osvaja ispucane lopte i u tome je on bolji od Jovica.

 

Pa za tu vrstu fudbala ti i ne traba neki bog zna kakav posed, a u prvom poluvremenu smo ga imali 43% sto nije da "nismo imali posed"

 

Problem je sto sve zivo ispucavas u nadi da ce Mitrovic da pokupi nesto i da od pocetka to postavis za model igre. Treba valjda lopta u sredinu, a ne kao imamo ofanzivnu sredinu koja se preskace da bi Mitar u vazduhu pokupio nesto....

Link to comment

Tadic odskace klasom u nasoj reprezentaciji. Dmitrovic je bio odlican u ove dve utakmice i mogao bi da zacementira poziciju. Milenkovic i Spajic su sasvim ok. Mislim da je Maksimovic bio odlican i on bi mi isto imao sigurno mesto u timu. Mogao bi da proba vise sa Maksimovicem iz Napolija na beku. Ovo ostalo takodje moze fino da se iskombinuje, samo da je ovaj na klupi kvalitetniji i iskusniji. Mislim da imamo potencijal da igramo neko cetvrtfinale ili cak i polufinale nekog velikog takmicenja, ali tesko da cemo biti i blizu nekog uspeha.

Link to comment

Glavni pozitivni utisci Dmitrovic, Tadic i sudija. 

Negativni Radonjic koji nije imao jedan fudbalski potez na celoj utakmici i Andrija Zivkovic  koji je gradjen kao Ronaldo godinu dana posle kraja karijere.

 

Steta za sanse Lazovica i Ljajica i taj gol sto je Luksemburg uterao sam sebi. Da je tu ostalo X otvorila bi nam se grupa kao prethodna za SP.

Link to comment
10 minutes ago, Miljenko said:

Dugo pratim reprezentaciju i ne secam da smo imali veceg dunstera na poziciji selektora. 

Joj kolko je bilo dunstera. Dejo,Pizon, Radovan Curcic, Bard Zivadinovic, Santrac, Teča Djukic. Ali Djoric je sve nadmasio :D

Link to comment
3 minutes ago, assignment said:

 

Pa za tu vrstu fudbala ti i ne traba neki bog zna kakav posed, a u prvom poluvremenu smo ga imali 43% sto nije da "nismo imali posed" 

 

Problem je sto sve zivo ispucavas u nadi da ce Mitrovic da pokupi nesto i da od pocetka to postavis za model igre. Treba valjda lopta u sredinu, a ne kao imamo ofanzivnu sredinu koja se preskace da bi Mitar u vazduhu pokupio nesto.... 

 

Nismo imali nikakav posjed niti je Krstajic racunao da ce ga imati. Zato je tu bio Mitrovic da radi sto sam napisao.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...