Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

  • Replies 41.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1657

  • levi

    1113

  • kud u maglu Simoviću

    1011

  • Cash

    971

1 minute ago, Kec u Nisu ljudi kec uNisu said:

Imamo izgleda najzad GOLMANA.

 

Imamo skoro sve osim trenera i organizacije koja je mafijaska.

Zato nesrecni Radonjic igra iako u OM nije igrao mesecima unazad.

Pa se jadan spotakne o loptu.

Nije on kriv, ne igra, nije u formi, problem je onaj ko ga ubacuje da bi se dalje zavaljivao.

Link to comment

Za ovu našu filozofiju™ (anti)fudbala miloe bi bio idealan selektor, ne znam šta se čeka. pretpostavljam da je on sledeći nakon što krstaja fejluje u baražu.

Link to comment
3 minutes ago, Milosh76 said:

Isti si Balerina :D

Srbija igra jako ozbiljan fudbal! I da smo pobedili (a mogli smo), i da smo izgubili (a mogli smo) – konstatacija bi bila ista. 

ko je balerina?

 

pa šta drugo reći? jbg to što nas je nervirao sa menadžerskim igračima i što mrtvog mitrovića nikako da zameni izgleda nije uticalo na krajnji rezultat za nas, koji je pozitivan. :D 

 

ja mu čestitam, ostvario je rezultat. a kada se oklizne, opleviću po njemu. materijala uvek ima za to, svakako.

Edited by BlackGeorge
Link to comment

Nismo skoro imali ovako dobar izbor ofanzivaca i mi odigramo najvecu mogucu glupost. Bonus je sto se njima povredio jedini igrac koji ume da da gol.

Link to comment
19 minutes ago, SNARC said:

 

Jebi ga..nama je taktika da Mitar igra sidro i upija sve lopte kojima se preskace sredina. To nije lose radio

 

Za ostalo, potrebno ga je hraniti boljim centarsutevima.

 

Pa ako je realno kvota za "nije lose radio" 2 od 10 onda da, inace njemu 8 od 10 duela odsviraju kao faul, on je u ovom timu sa ovakvom igrom totalno van forme, beskoristan kao treca sisa...  Ne gledam PL i sta pokazuje tamo i kakav sistem igra Fulem ali sramota je da Jovic nije bio starter...

 

Radonjic sem brzine, nema ama bas nista fudbalsko koje bi moglo proci na nekom nivou. Sto je najgore, slab je do bola, nijedan duel nije izdrzao...

Link to comment
9 minutes ago, Kec u Nisu ljudi kec uNisu said:

Imamo izgleda najzad GOLMANA.

+1. Dmitrovic je najbolji golman koga smo imali odkad pratim repku, a pratim je od utakmice sa Brazilom 94-e. Golmani su nam uvek biki grozni,jos mi je nabolji utisak ostavio Jevric(ako ne racunamo Gelzerkirhen :D).

 

Krstajicu ODLAZI

Link to comment
6 minutes ago, Mil@n said:

 

Mislim da je problem malo iznad, al svakako neka i on ode :D

Mada ako ode Krstajaje vec vidim ko ce ga naslediti. Onaj koji je velikog vodju hvalio na sva usta dok je bio trener Cukarickog. 

Link to comment
Just now, Cash said:

Mada ako ode Krstajaje vec vidim ko ce ga naslediti. Onaj koji je velikog vodju hvalio na sva usta dok je bio trener Cukarickog. 

 

Upravo, Krstajić je nebitan lik skroz. 

Link to comment
4 minutes ago, Cash said:

Mada ako ode Krstajaje vec vidim ko ce ga naslediti. Onaj koji je velikog vodju hvalio na sva usta dok je bio trener Cukarickog. 

 

Pa super, taj lik za razliku od jajeta bar ima neko trenersko izkustvo pa makar bio Cukaricki. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...