Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

Sećate li se pred utakmice sa Norveškom izjave nešto stilu ,,čuo sam da imaju nekog visokog igrača, kažu da je opasan" (ako se dobro sećam, na Floa je mislio) :D

 

al smenise ga dusmani odmah posle ep, doduse nesto kasnije se vratio kao deo selektorske komisije.

 

otkad smo srj/scg/srb nijedan selektor nije preziveo nakon velikog takmicenja, svi su bili smenjivani - sani, boskov, sestko, antara. da li ce muki biti prvi koji ce ostati i nakon velikog takmicenja.

Link to comment
  • Replies 41.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1653

  • levi

    1108

  • kud u maglu Simoviću

    1004

  • Cash

    971

Ova youtube analiza Trbine je generalno ok, ali mislim da neke stvari ne stoje.

Prije svega, Muslin nije odabrao ovu formaciju zbog trenda, kontriranja presinga i dodatne linije distribucije, o cemu su dosta pricali.
Osim toga Ivanovic, Maksimovic, Nastasic znaju s loptom.
 

Link to comment

al smenise ga dusmani odmah posle ep, doduse nesto kasnije se vratio kao deo selektorske komisije.

 

otkad smo srj/scg/srb nijedan selektor nije preziveo nakon velikog takmicenja, svi su bili smenjivani - sani, boskov, sestko, antara. da li ce muki biti prvi koji ce ostati i nakon velikog takmicenja.

Antara je preziveo. Zvanično je otpušten zbog suspenzije tj nije mogao da vodi ekipu i ispunjava obavezu iz ugovora. Doduse sačekao bi ga Tole na prvoj krivini i da nije bilo suspenzije.

Link to comment

Antara je preziveo. Zvanično je otpušten zbog suspenzije tj nije mogao da vodi ekipu i ispunjava obavezu iz ugovora. Doduse sačekao bi ga Tole na prvoj krivini i da nije bilo suspenzije.

 

otpusten je zbog ugovora koji je potpisao pre svetskog prvenstva (plata 100k mesecno), kaze tole da ga je antara ucenjivao, i onda je jedva cekao razlog da ga otera. posle su se sudili, pa je sud rekao da suspenzija nije osnov za raskidanje ugovora, jer je i kazna deo sporta. misko je tada bio anticev pravnik

Edited by Nikodije
Link to comment

nama je tu poklonjen penal, sudija garcia aranda (isti koji je isključio mirkovića u zagrebu)

 

Zasto poklonjen? Stam je vukao Jugovica za dres. Da ne govorimo o tome da je kod prvog gola Holandije mogao da se svira faul Bergkampa nad Baticom Mirkovicem. Sto sve ne znaci da nismo igrali kao jajare i zasluzili da ispadnemo.

Link to comment

Nije se znalo ko će biti prvi u grupi sa kojom se ukrštamo kada smo mi igrali meč sa Španijom. Francuska i Holandija su igrali uveče (mi po podne) i Holandiji je trebala pobeda za prvo mesto.

 

 

 

Bergkamp i čuveno "Bolje pet nego šest"

 

Holandski reprezentativac Denis Bergkamp je izjavio da Jugoslaviji treba dati pet golova, pošto im je ostala dužna. Boškov je ovako reagovao:

- Bolje pet nego šest.

Bolja je bila izjava Klajverta pred mec da ce Juga da prodje kao Savareze protiv Tajsona. I prosli smo tako. :D

Link to comment

Sećate li se pred utakmice sa Norveškom izjave nešto stilu ,,čuo sam da imaju nekog visokog igrača, kažu da je opasan" (ako se dobro sećam, na Floa je mislio) :D

Carew, ja bih pre rekao...

Link to comment

Zasto poklonjen? Stam je vukao Jugovica za dres. Da ne govorimo o tome da je kod prvog gola Holandije mogao da se svira faul Bergkampa nad Baticom Mirkovicem. Sto sve ne znaci da nismo igrali kao jajare i zasluzili da ispadnemo.

 

Cist penal da cistiji ne moze biti, Juga izbacio mrcinu jednim lucidnim potezom i dosao bi u gol sansu da ga ovaj nije povlacio. 

Link to comment

Zasto poklonjen? Stam je vukao Jugovica za dres. Da ne govorimo o tome da je kod prvog gola Holandije mogao da se svira faul Bergkampa nad Baticom Mirkovicem. Sto sve ne znaci da nismo igrali kao jajare i zasluzili da ispadnemo.

Ma kakav faul, otresao ga Bergkamp kao curan glistu. 

Link to comment

Bergkamp je trebao da dobije crveni na toj utakmici. A penal je bio cist kao suza, Vukotić je pomesao tu utakmicu sa Croaciom 97-e

Edited by Cash
Link to comment

Carew, ja bih pre rekao...

 

Flo, Kerju je tad imao 20 godina, ulazio sa klupe.

 

Norveški novinari su ga pitali koliko zna njihovu ekipu, i ko će biti najopasniji igrač po njegov tim?

- Od danas ćemo se spremati za meč sa Norveškom. Dobićemo tačne informacije o svakom igraču. Plašimo se svih igrača, oni su Norvežani koji ne igraju u Norveškoj. Ipak, najopasniji je taj centrafor, taj visoki fudbaler, kažu da je hrabar i da apsolutno dominira u skoku a mi nemamo Mihajlovića…

Znači, naš selektor se plaši Tore Andre Floa. Naš selektor mu ne zna ime, pa se nadamo da ga nećemo primetiti ni na nedeljnom meču u Liježu.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...