Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

Relativno ozbiljna sam rekao, jer 5 velikih takmicenja u 20 godina nije malo. U okruzenju samo je hrvatska uspesnija. Potonuli sada jesmo u trecu ligu, ali ako pogledas realno, mislim da smo bolji od vecine iz druge lige, tako da je ovaj trenutni plasman na uefa listi nesrazmeran objektivnom kvalitetu.

Link to comment
  • Replies 41.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1657

  • levi

    1113

  • kud u maglu Simoviću

    1011

  • Cash

    971

 

preporuka, ne samo za ovaj video vec za ceo kanal. cupavi je komentator na hrvatskom sportklubu. uglavnom pricaju o fudbalu, ali rade i druge teme. koriste statistiku da analiziraju ono sto se desava. recimo meni je zanimljiva tema bila ko je veci igrac toti ili del pjero.

Edited by Кристофер Лумумбо
Link to comment

brt nikodije mi smo kurac na bicikli, relativno ozbiljan

Pa dobro, onda to mozes da kazes i za bar 45 evropskih nacija, ako ne i vise. Jer samo ih je 10, ako ne i manje, koje u kontinuitetu imaju znacajan kvalitet i nesto ozbiljno znace u svetskom fudbalu, po tvojim strogim kriterijumima

Link to comment

Da, sada se prisecam, baros je davao neke dobre golove.

 

Cash, pitanje za tebe, ali bez pomagala- kada je spanija poslednji put izgubila u kvalifikacijama za sp?

Nemam pojma. :)

 

Mi bi ih pobedili 97-e da nije Pedersena

Edited by Cash
Link to comment

Broj učešća na SP/EP od 1998. do 2018:

1-3. ESP, GER, FRA 11

4. ITA 10-11

5-6. ENG, POR 10 (Portugal propustio samo SP98)

7. CRO 8-9

8. NED 8

9. SWE 7-8

10. RUS 7

11-12. DEN, SUI 6-7 (Švajcarska od 2004. propustila samo EP12)

13-15. POL, CZE, BEL 6 (Češka samo jedno SP, 2006)

16. GRE 5-6

17. SRB/SCG/SRJ 5 (samo jedno EP, 2000)

18-19 ROU, TUR 4

20. IRL 3-4

21-23. AUT; SLO, UKR 3

24-27. NOR, BUL, SVK, ISL 2

28. NIR 1-2

29-34. SCO, BIH, LAT, ALB, WAL, HUN 1

 

 

 

Link to comment

 

preporuka, ne samo za ovaj video vec za ceo kanal. cupavi je komentator na hrvatskom sportklubu. uglavnom pricaju o fudbalu, ali rade i druge teme. koriste statistiku da analiziraju ono sto se desava. recimo meni je zanimljiva tema bila ko je veci igrac toti ili del pjero.

- ako im dodju dvije europske ekipe u skupini...

- ne mogu im doći dvije europske

- a da, oni su europska ekipa

[emoji1]

 

Sent from my F8132 using Tapatalk

Link to comment

Уопште није битно који смо шешир.

Било би идеално да добијемо Русију или Пољаку као носиоце, Исланд ако добијемо неку екипу из Јужне Америке.

Pa bolji je treci jer nam onda dolazi neko iz 4.sesira a ne iz 3. :) a tu mi se cini dosta velika razlika...
Link to comment

Nemam pojma. :)

 

Mi bi ih pobedili 97-e da nije Pedersena

U martu 93.u danskoj. Neverovatni su, 24 godine bez poraza u kvalifikacijama za sp, a bilo je 6 ciklusa. Sta je bese bilo sa pedersenom? Znam da nam je jero dao gol iz penala, verovatno hoces da kazes da ga je izmislio. Ali svirao ga je i za nas.

Link to comment

Pedersen nas je unistavao kako je hteo. Faul u kaznenom nad Dejom i on svira indirekt. Trebo nam je svirat jedno 3 penala. A dobar meč smo odigrali ali uprkos svemu je publika počela negde oko 70.minuta da skandira Santrace odlazi.

Mart 1993 tad jos nisam pratio fudbal, tek od Amerike 1994

Link to comment

Neverovatno je da nikad nismo dobili top reprezentaciju, čak ni kad smo imali bolje generacije, a pogotovo ako se poredimo sa nama najbližima - Hrtvatima, koji su tukli skoro sve top reprezentacije. Ne znam jedino sa Španijom kako stoje, sve ostale su šamarali, i to u bitnim utakmicama. Znači da može, nije naučna fantastika

Link to comment

Neverovatno je da nikad nismo dobili top reprezentaciju, čak ni kad smo imali bolje generacije, a pogotovo ako se poredimo sa nama najbližima - Hrtvatima, koji su tukli skoro sve top reprezentacije. Ne znam jedino sa Španijom kako stoje, sve ostale su šamarali, i to u bitnim utakmicama. Znači da može, nije naučna fantastika

 

valjda smo dobili nemacku u juznoj africi?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...