Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

 

preporuka, ne samo za ovaj video vec za ceo kanal. cupavi je komentator na hrvatskom sportklubu. uglavnom pricaju o fudbalu, ali rade i druge teme. koriste statistiku da analiziraju ono sto se desava. recimo meni je zanimljiva tema bila ko je veci igrac toti ili del pjero.

 

Pročitani smo! Plan B pod hitno, menjajte selektora!

Link to comment
  • Replies 41.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1653

  • levi

    1108

  • kud u maglu Simoviću

    1004

  • Cash

    971

 

preporuka, ne samo za ovaj video vec za ceo kanal. cupavi je komentator na hrvatskom sportklubu. uglavnom pricaju o fudbalu, ali rade i druge teme. koriste statistiku da analiziraju ono sto se desava. recimo meni je zanimljiva tema bila ko je veci igrac toti ili del pjero.

 

Dobri su, samo me cupavi nervira od onog EP intervjua sa Franceskijem kad nije coveku dao da zavrsi recenicu od svojih upadica i fraza.

Link to comment

valjda smo dobili nemacku u juznoj africi?

Samo Njemacku. A imao si Piksija, Deja i Mijata koji nisu dobili osim Ceha nikog ozbiljnog. Njemci su mogli pasti i '98, ali jbg.

Link to comment

Neverovatno je da nikad nismo dobili top reprezentaciju, čak ni kad smo imali bolje generacije, a pogotovo ako se poredimo sa nama najbližima - Hrtvatima, koji su tukli skoro sve top reprezentacije. Ne znam jedino sa Španijom kako stoje, sve ostale su šamarali, i to u bitnim utakmicama. Znači da može, nije naučna fantastika

 

Rezultati Srbije (+SCG/SRJ) i Hrvatske protiv Nemačke, Španije, Italije, Francuske i Engleske u takmičarskim utakmicama:

 

Srbija 1-8-3

GER 1-1-0

ESP 0-3-2

ITA 0-3-0

FRA 0-1-1

ENG -

 

Hrvatska 7-5-6

GER 2-0-1

ESP 1-0-1

ITA 2-4-0

FRA 0-1-1

ENG 2-0-3

Link to comment

Samo Njemacku. A imao si Piksija, Deja i Mijata koji nisu dobili osim Ceha nikog ozbiljnog. Njemci su mogli pasti i '98, ali jbg.

 

Dobili smo Francusku.

 

Ali ova rasprava ionako nema veze, na kraju ce na forumu top reprezentacija ispasti samo Spanija, eventualno Nemacka, dok ce svi ostali zavrsiti kao boranija.

Link to comment

Pedersen nas je unistavao kako je hteo. Faul u kaznenom nad Dejom i on svira indirekt. Trebo nam je svirat jedno 3 penala. A dobar meč smo odigrali ali uprkos svemu je publika počela negde oko 70.minuta da skandira Santrace odlazi.

Mart 1993 tad jos nisam pratio fudbal, tek od Amerike 1994

 

Razmontirali smo tada Spance u drugom poluvremenu, jedno od najboljih poluvremena repstacije od kad ja pamtim. Kao i prvo protiv Australije u Juznoj Africi, samo da ga je Krasic dao iz one mrtve sanse, jebem ga u usta skrbava

Link to comment

Bili smo blizu i 9.9.2009.protiv francuza, 1-0 i igrac vise, al jbg.

 

 

Pa sad, da smo bili blizu je diskutabilno..pritisli nas Francuzi samo tako..doduse,Bane Ivanovic je pogodio precku negde iz tri lepe materine, puklo je kao da je neko bacio ciglu na beton. 

 

Onaj poraz od Spanaca 2000. na EP ako moze da se ne racuna..jebo pas mater i njima i onom govnetu od francuskog sudije.

Link to comment

Dobili smo Francusku.

 

Ali ova rasprava ionako nema veze, na kraju ce na forumu top reprezentacija ispasti samo Spanija, eventualno Nemacka, dok ce svi ostali zavrsiti kao boranija.

 

Mislis 3-2 u kvalifikacijama za Italiju 90? Ovde se prica o poslednjih 20 godina, koliko sam ja shvatio. Uostalom, dobili smo Spaniju posle toga, u Italiji.

Edited by Milogled Bluff
Link to comment

Pa sad, da smo bili blizu je diskutabilno..pritisli nas Francuzi samo tako..doduse,Bane Ivanovic je pogodio precku negde iz tri lepe materine, puklo je kao da je neko bacio ciglu na beton.

 

Onaj poraz od Spanaca 2000. na EP ako moze da se ne racuna..jebo pas mater i njima i onom govnetu od francuskog sudije.

Za spance 2000.je kruzila prica da smo im pustili u finisu jer je u medjuvremenu javljeno da je norveska-slovenija zavrseno 0-0, pa smo isli dalje i sa porazom. Pride drugim mestom je izbegnuta francuska koja je bila druga u grupi sa kojom se ukrstamo. Pa smo otisli na holandiju koja je bila bolja opcija :D

Edited by Nikodije
Link to comment

Za spance 2000.je kruzila prica da smo im pustili u finisu jer je u medjuvremenu javljeno da je norveska-slovenija zavrseno 0-0, pa smo isli dalje i sa porazom.

 

A i pitisli su nenormalno kad više nisu imali šta da izgube na kraju

 

Niije slučajno pred 1/4 finale jedan brat  De Boer rekao da će da nas dobiju 5.0, videli su kako pucamo pod pritiskom

Link to comment

Za spance 2000.je kruzila prica da smo im pustili u finisu jer je u medjuvremenu javljeno da je norveska-slovenija zavrseno 0-0, pa smo isli dalje i sa porazom. Pride drugim mestom je izbegnuta francuska koja je bila druga u grupi sa kojom se ukrstamo. Pa smo otisli na holandiju koja je bila bolja opcija :D

 

Nije se znalo ko će biti prvi u grupi sa kojom se ukrštamo kada smo mi igrali meč sa Španijom. Francuska i Holandija su igrali uveče (mi po podne) i Holandiji je trebala pobeda za prvo mesto.

 

 

A i pitisli su nenormalno kad više nisu imali šta da izgube na kraju

 

Niije slučajno pred 1/4 finale jedan brat  De Boer rekao da će da nas dobiju 5.0, videli su kako pucamo pod pritiskom

 

Bergkamp i čuveno "Bolje pet nego šest"

 

Holandski reprezentativac Denis Bergkamp je izjavio da Jugoslaviji treba dati pet golova, pošto im je ostala dužna. Boškov je ovako reagovao:

- Bolje pet nego šest.

Edited by az67
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...