Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

Mislis 3-2 u kvalifikacijama za Italiju 90? Ovde se prica o poslednjih 20 godina, koliko sam ja shvatio. Uostalom, dobili smo Spaniju posle toga, u Italiji.

 

 

Neverovatno je da nikad nismo dobili top reprezentaciju, čak ni kad smo imali bolje generacije, a pogotovo ako se poredimo sa nama najbližima - Hrtvatima, koji su tukli skoro sve top reprezentacije. Ne znam jedino sa Španijom kako stoje, sve ostale su šamarali, i to u bitnim utakmicama. Znači da može, nije naučna fantastika

 

Tja, onda je moja greska.

 

Jebi ga, uopste nije neobicno da mi kao autsajderi tesko dobijamo tih nekoliko top reprezentacija, ne dobijaju ih ni drugi cesto. Ove lude Spance niko nije dobio u poslednjih ko zna koliko kvalifikacionih ciklusa, ovo im je valjda cetvrti ili peti zaredom koji zavrsavaju bez poraza. Mi smo bar bocnuli skoro nepobedive Nemce tamo gde se najvise racuna. :s_c:

 

Sad cemo sve da ih naslazemo u Rusiji. :fantom:

Link to comment
  • Replies 41.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1653

  • levi

    1108

  • kud u maglu Simoviću

    1004

  • Cash

    971

Nije se znalo ko će biti prvi u grupi sa kojom se ukrštamo kada smo mi igrali meč sa Španijom. Francuska i Holandija su igrali uveče (mi po podne) i Holandiji je trebala pobeda za prvo mesto.

Vidi ga ovaj az sto svako proizvoljno tumacenje i maglovito secanje mora da pokvari preciznim podacima :D

Link to comment

Isti je kurac bio da li cemo ici na Holandiju il Francusku, nismo imali sanse ni protiv jednih ni protiv drugih. Jedina je razlika sto nas Francuzi verovatno ne bi naduvali 6-1, nego nekih rutinskih 2-0.

Link to comment

Holandski reprezentativac Denis Bergkamp je izjavio da Jugoslaviji treba dati pet golova, pošto im je ostala dužna. Boškov je ovako reagovao:[/size]

- Bolje pet nego šest.

Hahaha vujadin boskov, veliki šeret. Secam se kada je hrt, uoci one utakmice u zagrebu radio intervjue sa cirom blazevicem i boskovim. Prvo ciro, iako je i sam veliki mangup i šeret, u tom intervjuu je bio totalno pogubljen i van sebe od nervoze, a onda vujadin nastupio, a tada je vec imao 77 godina, kao mladic, sav vedar i nasmejan, raspolozen, zbija sale, ni traga nervozi.

Link to comment

A cime smo to ostali duzni Holandjanima? Time sto smo dve godine pre toga promasili penal i primili gol u poslednjim minutima? Jesu nas nadigrali, ali ne bih rekao da smo mi bili ti koji su imali srece na toj utakmici.

Link to comment

Hahaha vujadin boskov, veliki šeret. Secam se kada je hrt, uoci one utakmice u zagrebu radio intervjue sa cirom blazevicem i boskovim. Prvo ciro, iako je i sam veliki mangup i šeret, u tom intervjuu je bio totalno pogubljen i van sebe od nervoze, a onda vujadin nastupio, a tada je vec imao 77 godina, kao mladic, sav vedar i nasmejan, raspolozen, zbija sale, ni traga nervozi.

 

 

ja se secam kada su ga posle tekme sa Holandezima pitali  "Sta vam je plan posle ovoga? " on odgovorio "Da ne umrem". 

 

Solidan haos je tada vladao kod nas.

Link to comment

A cime smo to ostali duzni Holandjanima? Time sto smo dve godine pre toga promasili penal i primili gol u poslednjim minutima? Jesu nas nadigrali, ali ne bih rekao da smo mi bili ti koji su imali srece na toj utakmici.

Nakon penala, a pre tog holandskog gola, sevalo je ispred naseg gola sa svih strana samo tako. Valjda su 20 puta sutirali, pravo je cudo da su nam zabili tek u 90. Mucenom ivici kralju verujem da je laknulo kada se utakmica zavrsila. Gol je naravno trebalo da odbrani, al to je ivica kralj, proslo mu kroz ruke, najveca golmanska prevara

 

Cuvena sanijeva taktika 4-4-1-1

Edited by Nikodije
Link to comment

nas urnišu prevelika očekivanja koja se boostuju pred svako takmičenje

poslednji put je nešto vredno pažnje bilo u italiji ‘90e, i tad je bilo loženje, ali su nam nemci učinili veliku uslugu onim resetovanjem na početku takmičenja. tu je osim pokazao da je veliki trener jer je prolazu grupi gradio na pobedama protiv autsajdera, a ne kao antara. daj da drknemo švabe, a ostalima će gaće same spadati

Link to comment

Jedina je razlika sto nas Francuzi verovatno ne bi naduvali 6-1, nego nekih rutinskih 2-0.

 

I što bi smo se mi posle busali kako smo izgubili od šampiona, pa kao, isti kurac kao da si igrao finale vidi što smo jaki :D

Link to comment

nas urnišu prevelika očekivanja koja se boostuju pred svako takmičenje

poslednji put je nešto vredno pažnje bilo u italiji ‘90e, i tad je bilo loženje, ali su nam nemci učinili veliku uslugu onim resetovanjem na početku takmičenja. tu je osim pokazao da je veliki trener jer je prolazu grupi gradio na pobedama protiv autsajdera, a ne kao antara. daj da drknemo švabe, a ostalima će gaće same spadati

 

Nije Antara ništa gradio na Nemcima, nego je naleteo na Rajevca koji je detaljno pregledao svaku utakmicu Srbije i provalio mu taktiku. Da ne govorimo o tome da nije Antić kriv za igranje rukom u idiotskim situacijama i za to što Krasić nije mogao dva puta prazan gol da pogodi protiv Australije. Nemci na tom SP nisu umeli kako da igraju protiv reprezentacije koja im zakrči sredinu (a bili su toliko samouvereni da su mislili da će isti princip igre da slomi svakog protivnika - što je upalilo protiv svih osim Srbije i Španije), isfrustrirali su se i krenuli da prave taktičke faulove zbog čega su i ostali bez jednog igrača. Da ne pričamo da smo i na toj utakmici imali idiotski kiks u odbrani ali nas je Stojke spasao i dao nam krila.

Edited by hazard
Link to comment

Hahaha vujadin boskov, veliki šeret.

 

Sećate li se pred utakmice sa Norveškom izjave nešto stilu ,,čuo sam da imaju nekog visokog igrača, kažu da je opasan" (ako se dobro sećam, na Floa je mislio) :D

Link to comment

 

 

Ne vidim razlog zašto se moja kompetentnost stavlja pod znak pitanja  :Jova: , a dokazao sam rezultatima da je moj izbor dobar i kad je reč o sistemu i o igračima koje sam pozivao. Kad saradnici i ja budemo procenili da Sergej treba da dobije poziv, dobiće poziv. Kod mene tri stavke odlučuju da li će igrač biti u reprezentaciji: fudbalski kvaliteti, uklapanje u tim u igračkom smislu i duhovno uklapanje u kolektiv kao osobe  :torbica: . Kad bude ispunjavao sve tri, zvaću ga - jasan je Muslin.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...