Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

  • Replies 41.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1657

  • levi

    1116

  • kud u maglu Simoviću

    1011

  • Cash

    972

Meni se cini da je ta repka od dva Radomira bila poslozena ko bombona. Najveci problem tu je bio nekojstantan napad pošto Žigara nije bio uvek u formi i standardan u klubu, a Pantelija nije ta klasa, a treceg nismo imali, i povremeni brainfart tamo nekog Milijaša. Ali generalno nije bilo rupa u postavi.

U ovoj sad ekipi Rukavina odigra 900 minuta bez da jr ucestvovao i kod jednog naseg gola.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Pantelar je bio klasa za Zigu.

Link to comment

Jos nesto, karte su podjeljene i mi cemo igrati C ligu i za EP 2024 osim ako sad osvojimo grupu i time izborimo i EP i B ligu za narednu Ligu nacija?

Mi mozemo da prodjemo u b ligu i bez plasmana na ep. Npr budemo prvi u svojoj grupi, time smo prosli u b ligu za sledeci ciklus. A plej of odlucuje da li cemo otici i na ep.

Link to comment

Mi mozemo da prodjemo u b ligu i bez plasmana na ep. Npr budemo prvi u svojoj grupi, time smo prosli u b ligu za sledeci ciklus. A plej of odlucuje da li cemo otici i na ep.

Aaa znaci 4 repke idu gore i 4 ispadaju dolje. Hvala!

Link to comment

Znaci mi mozemo da se plasiramo na Ep i bez da pobedimo?

 

Iz A lige ce skoro sigurno svi ici ili na EP ili u baraz, tako da sa cetiri poraza + dva remija u barazu (uz pobede na penale) moze da se prodje na EP.

 

Mislim da je vrlo verovatno i da ce iz B lige sve ekipe ici bar u baraz.

Link to comment

Skor reprezentacije SRJ/SCG/Srbije u kvalifikacijama za EP/SP protiv reprezentacija iz određenog šešira:

 

1. šešir*: 0-12-5 (osvojeno 24% mogućih bodova); porazi od Španije (SP98), Francuske (SP10), Hrvatske (SP14) i Portugala x 2 (EP16)

2. šešir: 6-6-4 (50%); Rusija (SP02), Danska x 2 (EP16), Austrija (SP18)

3. šešir: 6-2-4 (56%); Irska (EP00), Finska (EP04), Belgija x 2 (SP14)

4. šešir: 10-7-3 (62%); Belgija (EP08), Litvanija (SP10), Slovenija (EP12)

5. šešir*: 15-3-3 (76%); Azerbejdžan (EP04), Estonija (EP12) i Makedonija (SP14)

6-7. šešir: 18-1-1 (92%); Kazahstan (EP08)

Ukupno*: 55-31-20 (62%)

* Nisu računati mečevi sa Italijom i Albanijom koji su registrovani 0:3.

Link to comment

Znaci za 3. sesir za SP nam treba ili da grci prodju baraz ili da NZ izbaci Peru? A sto se tice kvalifikacija za EP gleda se samo liga nacija, nista koeficijenti?

Link to comment

Уопште није битно који смо шешир. 

Било би идеално да добијемо Русију или Пољаку као носиоце, Исланд ако добијемо неку екипу из Јужне Америке.

Link to comment

Neverovatno je da 21 godinu nismo uspeli da dobijemo ekipu iz prvog sesira, zapravo racunajuci sve kvalifikacije i ova 4 velika takmicenja na kojima smo bili, mi imamo samo jednu veliku pobedu- protiv nemaca u juznoj africi.

Link to comment

Што је невероватно?

Pa neverovatno je zato smo mi srbija, relativno ozbiljna fudbalska nacija, a ne san marino. Ocekivalo bi se od nas da u 20 godina dobijemo poneku jacu utakmicu.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...