Jump to content

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

  • Replies 41.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1659

  • levi

    1116

  • kud u maglu Simoviću

    1012

  • Cash

    974

Niko da spomene da je Bata Djora pored onog fijaska sa Rusima u Beogradu imao slican sa mladima protiv Hrvata 2:6

a pored Mijata oterao Piksija i Darka Kovacevica

Imao je Djora i fijasko u barazu sa Englezima. Jos je tad Deki Stanković dosao da pomogne.Ali uzalud za mlade Engleze je taj meč bio samo laksi trening. Kako je on godinu dana kasnije postao selektor A reprezentacije nikome nije jasno? Edited by Cash
Link to comment

Da jbt, šta je sa njim, jel u staračkom domu ili su ga ugušili jastukom ili je lapotiran u krugu porodice i prijatelja? Sećam se onoga kako nema šanse da ga sklone, pošto za svakog ima po masnu priču.

Link to comment

Ma lik je imao jaku podrsku podsaveza. Nije ga mrzilo da preko cijele godine upali auto (gorivo placa savez) i obilazi zaseoke diljem Srbije. To je za sve njih bila velika cast. Vise bi mu se obradovali nego Lokneru. :fantom:

Link to comment

ali svaka lokneru cast

milion puta sam se sprdao na njegov racun, na mesije iz backog donjeg sumarka i ronalda banatskog levog necega, ali covek ipak radi ok stvar za te seoske klubove

jbg, kapiram da znaci dosta klincima iz tih krajeva da se pojave na tv, neko vidi snimak nekog njihovog gola i slicno, pa makar to bio i sos

Link to comment

Sad mi se gleda Bubamara i vanserijski potezi nekog popularnog čortanovačkog Overmarsa :(

pa to :D

al zato je sutra "overmans" glavni baja na vasaru u cortanovcima :fantom:

Link to comment

bog te jebo :D

 

auuu, pa andjus i ekipa nisu ni blizu ovog gubljenja

 

 

nije ovo njegov nivo, odnosno nisu oni njegov nivo :fantom:

 

stigao sam do treceg minuta, sta sve naprica covek u tom vremenu  :lolol:

Link to comment

kako ti nije jasno kad je do pre koju godinu obavljao vazne funkcije u savezu, radio sta mu se hoce

Pa dobro te 2000-e kolko znam nije bio toliko uticajan u savezu. Posle selektorskog doktorata se je raskomotio u FSJ pre toga je bio obican sarlatan i manji od makovog zrna.

Link to comment

Niko da spomene da je Bata Djora pored onog fijaska sa Rusima u Beogradu imao slican sa mladima protiv Hrvata 2:6

a pored Mijata oterao Piksija i Darka Kovacevica

 

Tad je navodno vladi ivicu rekao, nisi ti sine budala sto ne znas da igras fudbal, budala sam ja sto sam te zvao. 

Link to comment

Niko da spomene da je Bata Djora pored onog fijaska sa Rusima u Beogradu imao slican sa mladima protiv Hrvata 2:6

a pored Mijata oterao Piksija i Darka Kovacevica

Ta utakmica mladih je bila netipicna za bata djoru. Vec u prvom pokuvremenu mi ostali sa igracem manje,ali nekako uspevamo da dodjemo do 2:2, i onda bata djora ubacuje napadaca umesto veznog igraca ("hteo sam da dobijem utakmicu"), i naravno sledi da nam hrvati daju 4 komada do kraja, i to sve iz kontre sa igracem vise :D al tada je smenjen, i dolazi pizon na njegovo mesto. Ali brzo djora vaskrsava kao selektor a tima, samo godinu dana nakon ove havarije protiv mladih hrvata

Edited by Nikodije
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...