Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

tacnije izveo je dvojicu, drulica i kezmana protiv rusa, pri rezultatu 0:1, a umesto njih nije uveo napadace nego veznjake, secam se da mijati nije zeleo da mu sedi na klupi na toj utakmici.

A Savo se povredio na zagrevanju. Drulic je imao jedno 4-5 100% sansi na toj utakmici.

Link to comment
  • Replies 41.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1653

  • levi

    1108

  • kud u maglu Simoviću

    1004

  • Cash

    971

to ono u beogradu, poslednje kolo?

 

ja sam prilicno siguran da smo mi krenuli sa najvise jednim napadacem

 

to je mozda i najsramotnija taktika nase reprezentacije ( a vala i klubova) koju pamtim

Link to comment

Najveci problem srpskog fudbala je skola trenara, omladinski treneri i FSS.

 

Mi nismo izbacili krstenog napadaca ili kreatora u poslednjih 20 godina, golmana takodje. Jedino po neki defanzivac tipa Vidic, Ivanovic, Matic...

 

Samo se setite kako je Nemacka nekad igrala i kako igraju sada. Ali ljudi rekli ocemo bolje, postavili sistem, sposobne ljude na tacnim pozicijama i krenuli u dominaciju (a sve nakon sto su 2000 sa nemackim Muslinom  zvani Reber koji je zvao Mateusa sa 36 godine ispali posle grupe)

 

Sigurno, Nemacka ima vise pare, vise resorsa, ali ako moze basket, moze i fudbal....

Edited by assignment
Link to comment

i kada smo bili u 1 šeširu dobili smo ruse, švajcarce i slovence u grupi, tada je bata đora izveo jedinog napadača pa je zadnjih pola sata stanković glumio napasnika

 

Za Rusiju sam znao one druge se nisam mogao setiti a tu utakmicu cu pamtiti ceo zivot...

Link to comment

U poređenju sa tom sprdnjom sa Rusima i Slovencima u grupi, ovo sada sa polufinalistima Eura je grupa smrti. Pogotovo što u grupi  nema amateriskih reprezentacija, Andore, San marina itd. Iz poslenja 2 šešira smo dobili normalne reperezntacije, od kakvih smo do sada rutinski gubili bodove, a sada smo uzeli svih 9

 

 

 

I na kraju, on je proslost, a bilo ko drugi (ajde Rajkovic kao primer) je buducnost za kojom po tom pitanju kasnimo vec ihaha

 

Stojković je sadašnjost. Ako je Rajković budućnost, braniće u budućnosti. Mada je Stojković i sada bolji golman nego što će Rajković biti ikada u budućnosti, to sad nije bitno

Bitno je da reprezentaciji treba da brani onaj ko je sada bolji, a sada  je Stojković bolji golman.

 

Link to comment

ja onda mesam nesto

igrali smo cini mi se poslednje kolo protiv nekoga kuci, lose vreme bilo, mi smo krenuli u nekoj najdefanzivnijoj postavci ikad, a cak mislim da nam je trebala pobeda za siguran plasman

Link to comment

Nije bilo poslednje kolo i bata Djora je krenuo sa dva klinca u napadu. Svi su mu tada ljubili dupe sto je poceo sa Drulicem i Kezmanom.

 

a na golu mu je bio sasa ilic, izvesni lik iz australije. presmesno je to bilo sa nasim golmanima, u tim kvalifikacijama smo promenili jedno 4 golmana, a to se ponavljalo i kasnije. zapravo sada smo jos o srecni sa mustafom, on ima kakav takav kvalitet, i solidan kontinuitet

Link to comment

ja onda mesam nesto

igrali smo cini mi se poslednje kolo protiv nekoga kuci, lose vreme bilo, mi smo krenuli u nekoj najdefanzivnijoj postavci ikad, a cak mislim da nam je trebala pobeda za siguran plasman

Slovenija kuci. 1:1 A pobjeda nas je vodila dalje. Jes bila velika kisa.

Link to comment

ja onda mesam nesto

igrali smo cini mi se poslednje kolo protiv nekoga kuci, lose vreme bilo, mi smo krenuli u nekoj najdefanzivnijoj postavci ikad, a cak mislim da nam je trebala pobeda za siguran plasman

 

slovenija 1-1, trebala nam pobeda

Link to comment

U poređenju sa tom sprdnjom sa Rusima i Slovencima u grupi, ovo sada sa polufinalistima Eura je grupa smrti. Pogotovo što u grupi  nema amateriskih reprezentacija, Andore, San marina itd. Iz poslenja 2 šešira smo dobili normalne reperezntacije, od kakvih smo do sada rutinski gubili bodove, a sada smo uzeli svih 9

 

 

Stojković je sadašnjost. Ako je Rajković budućnost, braniće u budućnosti. Mada je Stojković i sada bolji golman nego što će Rajković biti ikada u budućnosti, to sad nije bitno

Bitno je da reprezentaciji treba da brani onaj ko je sada bolji, a sada  je Stojković bolji golman.

 

Nadam se da se zezas...

 

A po cemu je Mustafa bolji od nekog drugoga? Sta on ima (ajd iskustva u repki)? Pregled igre? Kontrolu u vazduhu? Reflekse? On jedino zna da se rasiri kao rukometni golman i to je to....

Link to comment

U poređenju sa tom sprdnjom sa Rusima i Slovencima u grupi, ovo sada sa polufinalistima Eura je grupa smrti. Pogotovo što u grupi  nema amateriskih reprezentacija, Andore, San marina itd. Iz poslenja 2 šešira smo dobili normalne reperezntacije, od kakvih smo do sada rutinski gubili bodove, a sada smo uzeli svih 9

 

 

Stojković je sadašnjost. Ako je Rajković budućnost, braniće u budućnosti. Mada je Stojković i sada bolji golman nego što će Rajković biti ikada u budućnosti, to sad nije bitno

Bitno je da reprezentaciji treba da brani onaj ko je sada bolji, a sada  je Stojković bolji golman.

lol grupa smrti, pa i grci su uzeli euro 2004 pa ih to ne čini velikom rep. pa i koreja je igrala u 1/2 finalu sp 2006, sećamo se kako itd

- te moćnetm velšane je ludi miha raskućio sa 8:1, ništa im nije značio bejl, u ovim kval. smo jedva izvukli dva remija sa njima...

Link to comment

ja onda mesam nesto

igrali smo cini mi se poslednje kolo protiv nekoga kuci, lose vreme bilo, mi smo krenuli u nekoj najdefanzivnijoj postavci ikad, a cak mislim da nam je trebala pobeda za siguran plasman

To je bilo protiv Slovenije. Septembar 2001. I nismo bili defanzivni. Pojeli smo Slovence a oni bas onako fukarski izvukli 1:1 i otisli u baraz. Ta ekipa Slovenije je bukvalno na svakoj utakmici protiv jakih timova u toj grupi na sreču izvukla pozitivne rezultate. Niko nikad nije imao onoliko sreče koliko su jih oni imali te 2001.

Link to comment

a na golu mu je bio sasa ilic, izvesni lik iz australije. presmesno je to bilo sa nasim golmanima, u tim kvalifikacijama smo promenili jedno 4 golmana, a to se ponavljalo i kasnije. zapravo sada smo jos o srecni sa mustafom, on ima kakav takav kvalitet, i solidan kontinuitet

 

Molim te reci mi koji su to kvaliteti, pa pa obratim paznju, mozda gresim dusu jer ne vidim nikakav kvalitet, a taj kontinuitet se obraca na repku jer je on kontinuitet ima samo u Zvezdi i Partizanu kada je bio, inace klupa ili tribine (ili sam nesto propustio?)

Edited by assignment
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...