Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

A revans u kranjcevicevoj se pamti po golcini ivice franciskovica za 2:2, secam se da su posle utakmice kukali kako im je zapaprio njihov hrvat, a franciskovic odgovorio da nije on hrvat, vec bunjevac

Богами и по Бошковићевом решетању :)

Link to comment
  • Replies 41.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1655

  • levi

    1111

  • kud u maglu Simoviću

    1006

  • Cash

    971

Išla je i priča da je sklonio Piksija da ne bi prestigao Dzaju po broju utakmica

 

Ovo što pomenuh da je Antić "znao" da gubimo od Estonaca kući (užasna igra), a i to što Vidara tako naprasno napusti reprezentativni fudbal (igrao je i povrijeđen, rekao da će se vratiti ali kad se stvari promijene), pa i onaj naručeni maskembal protiv Italije.. sve to govori kakve malverzacije se dešavaju u i oko Saveza. Međutim, o kakvim kriminalnim visinama je riječ govori ona konferencija Ilije Petkovića pred utakmicu, a neposredno nakon ubistva gen sek B. Bulatovića u klasičnoj sačekuši, gdje novinar pita Iliju hoće li igrati Milošević, jer će tako postati rekorder po broju nastupa u nacionalnom dresu, na šta Petković poludi u fazonu "Jeste normalni!? Šta me to pitate!? Hoćete da i mene ubiju ko onog čoveka!? Dakle, glave padaju zbog takvih stvari, a sv Ilija je pitom i iskren kao jagnje. Ne računajući muvanje Nade Obrić kod ove u studiju. 

Link to comment

Мож' да нам завидите, сада још и Аца да почне да брани за репрезентацију и небо је граница...

Link to comment

Hvala!

 

Odlicno, braca Poljaci nas prenose  na njihovom Polsat Sport HD kanalu preko satelitske tako da ne moram da se jebem na kompu (a i juce sam gledao basket protiv Turaka kod njih na TVP Sport, neznam zasto ali skoro uvek prenose nase tekme)

Link to comment

Sve podrazumevane izmene, jedino zašto jebeni Jagoš Vuković?

Vjerovatno jer je dobar u skoku? 

 

Nisam siguran da bi ga svejedno stavio, ali kapiram da je to Muslinovljejeva logika

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...