Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

Dovoljan kvalitet mu je taj sto je najbolji od najgorih. Rajkovic i ne znam ni ja ko je jos u konkurenciji su nikakvi. Mozda je Mustafa los golman, ali je i dalje nas najbolji. Jbg

Link to comment
  • Replies 41.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1653

  • levi

    1108

  • kud u maglu Simoviću

    1004

  • Cash

    971

Molim te reci mi koji su to kvaliteti, pa pa obratim paznju, mozda gresim dusu jer ne vidim nikakav kvalitet, a taj kontinuitet se obraca na repku jer je on kontinuitet ima samo u Zvezdi i Partizanu kada je bio, inace klupa ili tribine (ili sam nesto propustio?)

 

pa dobro, daleko je on od nekog evropskog kvaliteta, ali za nase pojmove je korektan golman, posto valjda nikada nismo imali dobrog golmana, bar otkad ja pamtim. a meni je mustafa bolji golman od ivice kralja, dragoslava jevrica, i ko bi se vec sve setio ko je prodefilovao golom srbije/scg/srj, a bilo ih je bar 20 u prethodnih 25 godina.

 

za to vreme, hrvatska je promenila samo tri golmana- ladica, pletikosu, i sada ovaj subasic

Edited by Nikodije
Link to comment

Meni je u pamćenju ostao urezan Miroslav Kocić na golu reprezentacije :D

 

aleksandar. secam se kada su se on i kralj smenjivali na golu, jednu utakmicu jedan, drugu utakmicu drugi. :D  a ne zna se ko je gori

Link to comment

Pa ni mi ne menjamo mnogo golmana u posldnjih 10 god. Nije to slučajno

 

lol grupa smrti, pa i grci su uzeli euro 2004 pa ih to ne čini velikom rep. pa i koreja je igrala u 1/2 finalu sp 2006, sećamo se kako itd

- te moćnetm velšane je ludi miha raskućio sa 8:1, ništa im nije značio bejl, u ovim kval. smo jedva izvukli dva remija sa njima...

 

9:1

 

To je bilo pre 5 god

Od tada su se neke stvari desile u evropskom fudbalu. Imate na yt sve, da vam ne spoilujem 

Link to comment

hvala svima

ja sam krele, definitivno sam izmesao to protiv slovenaca i rusa

 

na tu utakmicu sa rusima sto se pisali o njoj sam mislio. zaista treba biti bog fudbala poput djorica pa izvuci oba napdaca i tako igrati dok gubis kuci

 

a ovo sa golmanima je zaista cudno

cak ni da nas usere za sve ove godine sa bar jednim svetkse klase

 

na toj poziciji je valjda najvise skarta dospelo do reprezentacije

Link to comment

aleksandar. secam se kada su se on i kralj smenjivali na golu, jednu utakmicu jedan, drugu utakmicu drugi. :D a ne zna se ko je gori

Slabo ti je pamcenje. Nisu se smenjivali, prvo je u kvalifikacijama za SP 1998 branio Koca pa je onda Sani protiv Češke u Pragu na gol stavio Kralja.Ivica je branio fantastično na toj tekmi i od tad pa sve do EURA 2000 i bambergovanja protiv Holandije je bio naš prvi golman.

Link to comment

To sa Rusima sam gledao uživo. Mislim da je izvukao Kežmana a ubacio Stankovića, tako nešto bilo. Znam da smo gubili i završili tekmu bez napadača. Jebote. Je-bo-te.  :s_w:

Link to comment

Slabo ti je pamcenje. Nisu se smenjivali, prvo je u kvalifikacijama za SP 1998 branio Koca pa je onda Sani protiv Češke u Pragu na gol stavio Kralja.Ivica je branio fantastično na toj tekmi i od tad pa sve do EURA 2000 i bambergovanja protiv Holandije je bio naš prvi golman.

 

pa ne bas, smenjivali su se u kvalifikacijama za ep 2000. recimo protiv hrvata u bg je branio kocic, a u zagrebu kralj. mislim da su imali otprilike podjednak broj nastupa u tim kvalifikacijama

Link to comment

pa kralj je u uz stojketa mozda i najvise nagovestavao kad se pojavio od svih nasih golmana u poslednjih 20-30 godina

 

ustvari ja od kad se secam nasi golmani su mahom krs, prvi koga pamtim je jebeni tomislav ivkovic :fantom:

 

a nisu se ni hrvati nesto proslavili sa golmanima, makar onih prvih godina samostalnosti

ladic je bio najcesce na golu, ali umeo je on opasno da kiksa

zamena mu je bio moj zemo mrmic i cini mi se gabric iz hajduka

 

mislim da je bas mrmic jedne prilike na poludu primio jedan od smesnijih golova ikad tako sto je fulao povratnu loptu (protiv slovenije valjda)

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...