Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

  • Replies 41.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1653

  • levi

    1108

  • kud u maglu Simoviću

    1003

  • Cash

    971

Bolje da Wels pobedi

 

Pa, bas i ne, jer Vels moze sve da dobije do kraja i skupi 20 bodova. Nama treba jos pet i bolja gol razlika da bismo u tom slucaju bili prvi, dva remija i pobeda ili dve pobede.

 

Bez obzira na domaci teren, Irska veze nema i tu treba juriti pobedu. Austrija porazom od Velsa realno gubi takmicarski motiv, ali mogu da nam naprave problem.

Edited by Toni Sumaher
Link to comment

Pa, bas i ne, jer Vels moze sve da dobije do kraja i skupi 20 bodova. Nama treba jos pet i bolja gol razlika da bismo u tom slucaju bili prvi, dva remija i pobeda ili dve pobede.

 

Bez obzira na domaci teren, Irska veze nema i tu treba juriti pobedu. Austrija porazom od Velsa realno gubi takmicarski motiv, ali mogu da nam naprave problem.

Tako i ja vidim.  Ako nasi pobede u Dablinu, onda pobeda protiv Gruzije u Beogradu vodi direktno u Rusiju.  U Becu mogu i da izgube.

Edited by Dimitrije
Link to comment

 

 

Bez obzira na domaci teren, Irska veze nema i tu treba juriti pobedu. Austrija porazom od Velsa realno gubi takmicarski motiv, ali mogu da nam naprave problem.

Tako je, ali, mi ćemo ići na X, ruku dajem... Pa ako Tadić izmisli gol, izmisli, ako ne, nema veze, i X je dobar... I obiće nam se o glavu, kao i obično...

Link to comment

Irska je velika reprezentacija, bez obzira na trenutnu formu. Koliko god da je Muslin podigao ekipu u odnosu na prethodne cikluse, nismo mi na tom nivou da računamo tamo na sigurnu pobedu bez da se domaćin pita

Link to comment

Tako je, ali, mi ćemo ići na X, ruku dajem... Pa ako Tadić izmisli gol, izmisli, ako ne, nema veze, i X je dobar... I obiće nam se o glavu, kao i obično...

Mislim da ne idemo na nereseno niti da ce ista da nam se obije o glavu.  Irska je tvrda i istrajna ekipa ali je ranjiva.  Morace da igraju va banque i to je prilika da ih torpedujemo.  Muslinov tim ne igra lep fudbal, ali postize rezultate.  Po tome ne podseca na ranije jugo/srpske reprezentacije kojima su se kalkulacije i potcenjivanja protivnika obijale o glavu.  Ovo je posve drugaciji tim koji vise lici na grcku reprezentaciju, nego na nekadasnje talentovane ali neostvarene "Evropske Brazilce".  Ja ocekujem od nasih da se kvalifikuju za SP bez baraza, ali na SP ne ocekujem nista spektakularno, cak ni da ce proci grupu u kojoj budu igrali.  Za to treba vise kvaliteta nego sto ga imaju i mastovitiji i kreativniji trener od Muslina.

Edited by Dimitrije
Link to comment

Plus ce Arnaut da ih pripremi da iako su svabe nije sramota izgubiti. :fantom:

 

Mada, bolje da dobijemo pokojnu Irsku. Laksi su od Austrije. Strah me sto idemo na SP i sa dva remija i pobjedom nad Gruzijom. Tacno vidim Muslina i bunker u ova dva meca... :)

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...