Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

Dečko je u ponedeljak došao na prozivku s povredom prepone, posle koje je selektor odlučio da ga pusti da se leči. Marko je u utorak ujutru posle doručka napustio tim, nije ni bio sa ekipom u prethodnih sedam dana, tako da ne znam odakle u medijima informacija da je nekakvom u sukobu sa Goranom Đorovićem", kaže Stojadinović.

 

Za VMS kazu da je zakasnio na trening... a Djora ce sve objasniti nakon Iraca...

Link to comment
  • Replies 41.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1653

  • levi

    1108

  • kud u maglu Simoviću

    1003

  • Cash

    971

jel i u drugim reprezentacijama imaju obicaj da za selektora mladih postave lika bez ikakvog iskustva?

meni to potpuno suludo

i ajde da je u pitanju neki piksi, savicevic, mijat ili dejan stankovic pa i nekako

svaka cast djorovicu na karijeri, ali naprosto i on nije taj kalibar da se uci poslu radeci sa reprezentacijom

Link to comment

jel i u drugim reprezentacijama imaju obicaj da za selektora mladih postave lika bez ikakvog iskustva?

meni to potpuno suludo

i ajde da je u pitanju neki piksi, savicevic, mijat ili dejan stankovic pa i nekako

svaka cast djorovicu na karijeri, ali naprosto i on nije taj kalibar da se uci poslu radeci sa reprezentacijom

Kad će ako ne sad...
Link to comment

Ja bih rekao da je to prilicno uobicajeno. S tim sto cesto prvo budu treneri jos mladjih selekcija... Ali prilicno cesto su to mladi treneri bez [mnogo] profesionalnog iskustva. 

Link to comment

Pa njemu je bolje da igra bilo gdje nego nigdje.

 

 

Zašto? Uopšte igranje za reprezentaciju nije nikakav  imperativ

I ovi koji igraju, odazivaju se manje više preko one stvari, dolaze da se vide sa familijom i starletama. U košarci ne možeš puškom da ih nateraš

Link to comment

Ако у овоме има истине, срећан му пут. Мијењати државни тим због тога што те један селектор не зове у састав, циркус.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...