Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

 

Najgore od svega bi bilo da selektori pozivaju igrače samo da ovi ne bi otišli da igraju za Sloveniju ili Bangladeš. Prema takvima, kao prema Igumanima.

Primer Krkic. Spanija ga zvala samo da ga zapisa.

Link to comment
  • Replies 41.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1653

  • levi

    1108

  • kud u maglu Simoviću

    1003

  • Cash

    971

Verovatno bi dosta ljudi uradilo to sto je on uradio - nakupice brzo 5-10 nastupa za A selekciju, mozda ga usere neki gol protiv jacih ekipa sto ce mu podici platu/cenu, dok bi kod nas mogao samo da sanja prvi nastup.

 

Malo sam popravio citat.

 

Elem, dečko je odabrao zemlju u kojoj je rođen. Desetine klinaca širom Evrope promene reprezentaciju kada prelaze iz jednog uzrasta u drugi, niko to ni ne primećuje osim srpske javnosti i medija koji od toga prave skandal reda veličine Agrokomerca. Otišao Staniša Mandić da igra za Crnu Goru, big deal.

Link to comment

Ja ne znam što se skače na Savez.

 

Ovo je pre svega malom na obraz, ali najjači utisak je da je smisao reprezentativnog fudbala dodirnuo patos iz bar dva razloga: Igrači uopšte ne osećaju pripadnost nacionalnom timu i pravila koja dozvoljavaju da se bira reprezentacija u zavisnosti na koju se nogu ustalo.

 

Najgore od svega bi bilo da selektori pozivaju igrače samo da ovi ne bi otišli da igraju za Sloveniju ili Bangladeš. Prema takvima, kao prema Igumanima.

 

U principu i one najvece reprezentacije to rade. Zapisaju igraca da se ne pojavi opcija da ode da igra za neku drugu selekciju. Na stranu to, nikad mi nece biti jasan taj rezon sa "putuj igumane"??? Kao da ova zemlja ima metar kvalitetnih i talentiranih igraca pa ono sto ce nam ovaj ili onaj??? Mi zadnjih par godina nismo mogli naci 3 krstena napadaca da igraju a do prije par mjeseci je i jedan krnjavi Danko glumio napadaca u prvom timu ove zemlje a kao sad sto ce nam klinac koji ako nista drugo je zasluzio poziv tim golom u finalu pa i da nista nije odigrao prije i posle toga.

 

Ovo nije i netreba biti oko odluke jednog klinca nego o neradu i javasluku trulezi koja vodi fudbalski savez ove zemlje. Ko je nazvao i pricao sa Stanisom o ovoj odluci da ga se ne pozove? Ko mu se javio da mu kaze da racunaju na njega, da mu dadu podrsku, itd. Mali je ostavljen sam i normalno da je donio odluku koja je najbolja za njega. Dok mediokreti selektori donose najbolje odluke za sebe i svoje prijatelje ali ne i najbolje za tim zemlje koji vode.  

Link to comment

Maksimović slomio kost pete na treningu ‘Orlova’

Kako je saopštio Fudbalski savez Srbije, Maksimović se povredio u utorak uveče, zbog čega će duže odsustvovati sa terena.

Maksimović je doživeo prelom baze pete metatarzalne kosti levog stopala i moraće na operaciju.

Srpski fudbaler se vratio u italijanski klub gde će biti pod nadzorom tamšnjih lekara.

 

Stručni štab na čelu sa selektorom Radovanom Ćurčićem odlučio je da nema potrebe da se pozove novi igrač za predstojeće duele sa Jermenijom i Francuskom.

 

Srbija će pred praznim tribinama dočekati Jermeniju u petak u Novom Sadu, dok će tri dana kasnije gostovati Francuskoj u Bordou u prijateljskom susretu.

Link to comment

Al ce da popizde sad ovi iz torina...

 

Naravno da hoće. Zvezdu je repka koštala dobrog novca od transfera Petkovića zato ga sada i zovu u A tim. Neće on biti spreman da igra do novembra, praktično trećinu sezone.

Edited by Nemanja Posrbica
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...