Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

  • Replies 41.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1653

  • levi

    1108

  • kud u maglu Simoviću

    1003

  • Cash

    971

Trebalo je da zove onog Banjanina ili kako se vec zove, da ispaljuje projektile iz auta. I tako svakakve budale dobijaju sansu, moze i jedan koji ima kvalitet kao malo koji fudbaler, a nije mnogo gori od postojeceg kadra. Steta sto nema rukometnog pravila o letecim izmenama.

Link to comment

Bez Ristića, Jovića, Šaponjića, Plavšića, Dražića i Gaćinovića. Odbrana u ime očekivana, veznim redom razočaran. Valja probati sa tim momkom iz Nemačke. Nema ni Vanje MilinkovićSavić.

 

Verujem da će Jović i Šaponjić da igraju za omladinsku, dok su Rajković i Živković na A spisku. Za mene najveće neprijatno iznenađenje nepozivanje Ristića i Gaćinovića.

Link to comment

Е, да Жиле је прерастао 21 а Максимовић глупост енормних размера. Иначе тактички генија ће да игра 4-4-2 :frust:

Link to comment

Dobro i ja mislim da sem Rajkovića i Živkovića niko još nije prerastao U-21, ali će verovatno još par njih dobiti šansu do zime. Ako je A tim ispao, ne valja baš osakatiti i mladu repku.

Link to comment

Talentovan igrač, "nemačkog" mentaliteta i fudbalskog potencijala, nadam se da će se pravilno razviti i igrati za nacionalni tim bar 70x. Do zime će ga zvati i odigraće dva meča za A tim. Da li ima mesto da bude standardan sada, nisam siguran. Imamo bolje igrače, ne talentovanije, ali bolje u ovom trenutku.

Link to comment

Spajić je dobio zaslužen poziv u A repku. Petković je očigledno nagrađen kao lider mlade repke, a i pre povrede je dosta obećavao. Istina sada igra vrlo slabo i sigurno mu tu nije mesto. Nadam se da će do zime da se vrati u formu, za njega zaista mislim da može biti odličan bek u ligama petice. Brašanac je dobro počeo sezonu, zaslužio je makar razmatranje, a pošto smo ispali, možda je pravo vreme da se oproba. Istina u vezi imamo najjaču konkurenciju, mada kako igraju za nacionalni tim, to je pre kvantitet nego kvalitet.

 

Meni se Kosanović ne dopada, ali pošto imamo probleme sa povredama i otkazima, nije ni čudo da je on dobio poziv. Pejčinovića očigledno preskaču, standardan je u Lokomotivi.

Edited by Nemanja Posrbica
Link to comment

Ivanic ni u jednoj. Kad kazes Stubu Srpstva ne kazna ubrzo stize.

 

Zato Nastic i Pankov redovni.

Realno su najgori.

Ili imaju dobrog menadzera ili im je konkurencija puna balvana.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...