Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

Sva sreca sto je igrala i Grcka veceras pa niko nije pustio "pravoslavnu bracu Srbe" diljem Jonskog mora. Inace bih sigurno gledao da sam kuci i zivo me zanima kome mi to mozemo da uteramo 2 komada.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
  • Replies 41.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1653

  • levi

    1108

  • kud u maglu Simoviću

    1003

  • Cash

    971

Dobro resili smo Jermeniju, jos Albaniju u gostima, poslednju instancu zalbe i Portugal kod kuce i eto nas u zrebu.

Gledam ih povremeno na SK2, ono što izvode protiv Danaca je maestralna destrukcija fudbala. Kakvu gamad nagradili sa 3 boda u Bgdu.

Link to comment

Gledam ih povremeno na SK2, ono što izvode protiv Danaca je maestralna destrukcija fudbala. Kakvu gamad nagradili sa 3 boda u Bgdu.

 

Kako god, odbraniše se i verovatno idu na Euro. Opasno su se primili, ali baš slabo znaju.

Link to comment

Sva sreca sto je igrala i Grcka veceras pa niko nije pustio "pravoslavnu bracu Srbe" diljem Jonskog mora. Inace bih sigurno gledao da sam kuci i zivo me zanima kome mi to mozemo da uteramo 2 komada.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment

Sva sreca sto je igrala i Grcka veceras pa niko nije pustio "pravoslavnu bracu Srbe" diljem Jonskog mora. Inace bih sigurno gledao da sam kuci i zivo me zanima kome mi to mozemo da uteramo 2 komada.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment

Jbt Albanija debelo ispred Srbije, nisam mislio da je tako nesto moguce, cak i uz sve pizdarije.

Najgore od svega je sto su oni tesko sranje od reprezentacije.

 

 

via Tapatalk

Link to comment

Uvek ista prica sa nasom reprezentacijom. Dunster na klupi koji ce celu karijeru da seta izmedju Javora i reprezentacije, trecinu tima boli kurac da igra, druga trecina hoce ali ne zna i ova mucena trecina koja i moze i zna i hoce, pa se zbog nje lozimo da imamo ne znam kakvu reprezentaciju. Naravno, posto smo dobili relativno komotno sad ce opet price o tome kako nam jos samo treba ovo ili ono da bismo igrali ovako ili onako, iako svi znamo odavno da to pisemo pred svake kvalifikacije i da se nikada ne desi.

 

Ali Brasanac. :lolol: Kakva nepotrebna vreca nicega.

Link to comment
Sva sreca sto je igrala i Grcka veceras pa niko nije pustio "pravoslavnu bracu Srbe" diljem Jonskog mora. Inace bih sigurno gledao da sam kuci i zivo me zanima kome mi to mozemo da uteramo 2 komada.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Al je Srba u Grčkoj večeras.

Link to comment

Uvek imamo velike probleme sa propozicijama takmičenja, taman uigramo ekipu a ono stupi na snagu kraj kvalifikacija.

+1

 

И то док је пола форума у Грчкој.

Link to comment

 

Ali Brasanac. :lolol: Kakva nepotrebna vreca nicega.

 

Nisam gledao utakmicu, samo prvih 15 minuta,video sam da je uklizao 2-3 puta dobro, ali vidim da vecina navijaca Partizana hvali Brasanca kako je odigrao danas...

Jel bio toliko los ili je to po tebi kao navijacu Zvezde :D

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...