Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

  Матер им јебем свима редом.

+ 1000

 

I da ne zaboravimo da je Slovenija ponudila Maksimovicu da igra za njihovu repku, ali je on srecom odbio. I naravno da nije dobio poziv za A repku. Nece ga dobiti ni za sledece okupljanje. Jebem im mater

Link to comment
  • Replies 41.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1653

  • levi

    1108

  • kud u maglu Simoviću

    1003

  • Cash

    971

Zašto?

Zato što je groboš, čuj zašto?! Ili pak možda ti ne vidiš očigledno zbog istog razloga?

 

Potpuno emocionalno labilan na terenu, zaleće se da nabada, mlatara rukama, ukratko tipičan džiber na terenu kod kojeg je crveni karton konstantna pretnja, što protivnik zna.

 

A po stilu oblačenja na onoj slici, džiber je i van terena.

Link to comment

http://www.mozzartsport.com/vesti/savo-milosevic-zestoko-optuzuje-mandicu-tvoj-potez-je-sramotan/114482

 

Iz nekog čudnog razloga ovde sam na strani FSSa. Nemam potpunu sliku, ali...

 

Nisam siguran da je Mandić bolji centarfor u ovom trenutku ni od Jovića, Šaponjića, Ožegovića i Đurđevića (sigurno ne talentovaniji od prve dvojice), ali nam je svakako bio potreban. Pokazao je dozu korisnosti na U-20 šampionatu.

Link to comment

Koliko god da je FSS los u slucaju Mandic po meni ne snose odgovornost. Prva utakmica na koju nije pozvan i odmah preletanje da igra za CG. Sta god, njegova odluka, neka mu je sa srecom i hvala mu za Mundijalito.

Link to comment

I napadanje Mitrovica... Svaki mec ulazi nalozen, zivi za gol. To sto neoprezno startuje se da popraviti jer ne startuje pokvarenjacki vec neiskusno i naivno. Prvi derbi na Marakani i odmah zavuce gol pun samopouzdanja. Pa Hrvatima glavom, oduvao pola odbrane. Momak igra sa mudima a takvih je jako malo u nasem fudbalu, a ne u reprezentaciji. Strpljivo sa njim jer kad proradi ima da busi opasno.

Link to comment

http://www.mozzartsport.com/vesti/savo-milosevic-zestoko-optuzuje-mandicu-tvoj-potez-je-sramotan/114482

 

Iz nekog čudnog razloga ovde sam na strani FSSa. Nemam potpunu sliku, ali...

 

Nisam siguran da je Mandić bolji centarfor u ovom trenutku ni od Jovića, Šaponjića, Ožegovića i Đurđevića (sigurno ne talentovaniji od prve dvojice), ali nam je svakako bio potreban. Pokazao je dozu korisnosti na U-20 šampionatu.

 

Ja ne znam što se skače na Savez.

 

Ovo je pre svega malom na obraz, ali najjači utisak je da je smisao reprezentativnog fudbala dodirnuo patos iz bar dva razloga: Igrači uopšte ne osećaju pripadnost nacionalnom timu i pravila koja dozvoljavaju da se bira reprezentacija u zavisnosti na koju se nogu ustalo.

 

Najgore od svega bi bilo da selektori pozivaju igrače samo da ovi ne bi otišli da igraju za Sloveniju ili Bangladeš. Prema takvima, kao prema Igumanima.

Link to comment

Ma očigledno da dečko bira po tome šta mu je dobro za karijeru u datom trenutku. To zvanje da bi se neko "rezervisao" otvara milion drugih pitanja jbga...

 

 

poslato sa WC šolje by BVK

Link to comment

kad vec pominjete preletanje, jel ima neko da je ispratio karijeru milosa degeneka? kapiten mladjih selekcija australije. znam mu porodicu, iz okoline knina su. igrao je najpre za australiju, pa za nas, pa sad opet igra za njih, a vec nekoliko sezona je u nemackoj.

posrbice ili ako ga je neko drugi ispratio, kakva mu se karijera predvidja, ima li kvalitet za ozbiljnu karijeru?

Link to comment

Verovatno bi dosta ljudi uradilo to sto je on uradio - nakupice brzo 5-10 nastupa za A selekciju, mozda ga usere neki gol protiv jacih ekipa sto ce mu podici platu/cenu, dok bi se kod nas nacekao da ugrabi prvi nastup.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...