Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

  • Replies 41.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1653

  • levi

    1108

  • kud u maglu Simoviću

    1003

  • Cash

    971

Ipak je ovo napredak u odnosu na do sada vidjeno.

  

 

vrlo dobro večeras, obzirom na sve

Polako, ovo je bila nemotivisana Jermenija. Samo gledajte šta će ovim vrlo dobrim reprezentativcima Republike Ramadanije uraditi Albanci u sledećoj utakmici.

Link to comment

  

 

 

Polako, ovo je bila nemotivisana Jermenija. Samo gledajte šta će ovim vrlo dobrim reprezentativcima Republike Ramadanije uraditi Albanci u sledećoj utakmici.

 

Sljedeca je sa Francuzima u ponedjeljak pa cemo da vidimo.

Link to comment

Polako, ovo je bila nemotivisana Jermenija. Samo gledajte šta će ovim vrlo dobrim reprezentativcima Republike Ramadanije uraditi Albanci u sledećoj utakmici.

A sta ce nam uraditi Albanci. Parkirace avtobus i igrati na 0-0.

Link to comment

Nisam gledao utakmicu, samo prvih 15 minuta,video sam da je uklizao 2-3 puta dobro, ali vidim da vecina navijaca Partizana hvali Brasanca kako je odigrao danas...

Jel bio toliko los ili je to po tebi kao navijacu Zvezde :D

 

Ma, decko je beskoristan skroz, moze da ga hvali ko god hoce. Napred nije uradio nista a pozadi su nam Jermeni dolazili do 16 kako god su hteli. Mislio sam da je bar mladji pa da mu se oproste neke decije bolesti ali on ima 23 godine. Potpuno bezvezan igrac.

Link to comment

Nije Brašanac nikad bio nazad igrač, samo prema napred može da igra.

 

Svaki igrac sredine terena mora da igra u oba pravca ali to s ovim slucajem nema veze jer Brasanac ne moze ni napred ni nazad. Bezvezan, nepotreban igrac bez ijedne vidljive karakteristike koja bi ga izdvajala iz gomile prosecnih igraca. Bolje da smo probali Milinkovic-Savica ili Maksimovica iz Astane (namerno ne pominjem Grujica iz Zvezde iako ce biti mega-igrac jer ce pojedini grobari odmah da se uhvate za to iz kojeg je kluba) da ih na vreme uigravamo sa Maticem i nagradimo za fudbalsko leto iz bajke. Ali ne, mora da se stavi neki menadzerski bezveznjak u tim da bi mu se dizala cena.

Link to comment

Ej jbg Harper dečku je ovo prvi meč u A repki i ti bi odma da igra ko Makelele.

 

Nadam se i poslednji. Na tom mestu imamo nekoliko velikih prospekata koji su mladji i nema razloga da gledamo jos jednog Racu i Fejsu taman kad smo na putu da se otarasimo i Race i Fejse.

 

OK, ako ja gresim neka mi neko kaze sta je to video kod Brasanca sto bi ga preporucilo za vrhunski fudbal za mesto na kojem igra. Snagu u duel igri? Brzinu i okretnost? Takticku superiornost? Odlicnu kontrolu lopte? Vrhunski pas? Odlican sut sa distance? Sta je to sto ce biti nadogradjeno pa ce da valja u desetoj utakmici iako nije valjalo u prvoj? Za Sergeja i Maksu mogu odmah taksativno da nabrojim sta su im igracke prednosti i zasto ih treba gurati u prvi tim jer igrac sa potencijalom se vidi odmah. Kod Brasanca, iskreno, ne vidim nista posebno. Prosek.

Link to comment

Od svih veznjaka koji su konkurisali za utakmicu protiv Jernenije Brasanac je bio najbolja moguca opcija. I ja bi radije video Maksu ili Smsa na toj poziciji ali kad ih Javor nije pozvao bolje da igra Brasanac nego Raca ili Fejsa.

Link to comment

upravo. suvi prosek... odigrao je 2-3 dobre utakmice pa smo odma zaboravili pljuvacinu od prosle godine (pricam o kolegama grobarima). opet cu da napisem da me je kostic prijatno iznenadio, nadam se da to znaci da cemo konacno nesto uraditi po krilima. desno smo poprilicno slabi u ofanzivi... tomovic je bio jeziv a ni zivkara se nije proslavio.

Link to comment

Od svih veznjaka koji su konkurisali za utakmicu protiv Jernenije Brasanac je bio najbolja moguca opcija. I ja bi radije video Maksu ili Smsa na toj poziciji ali kad ih Javor nije pozvao bolje da igra Brasanac nego Raca ili Fejsa.

 

Da, ali zasto su bas ta trojica konkurisali za utakmicu protiv Jermenije a ne neka druga trojica-cetvorica na toj poziciji? Recimo, ona trojica-cetvorica koji su svetski prvaci? Stalno vrtimo istu pricu godinama i u klubovima i u reprezentaciji. Daj da vidimo, daj da sacekamo, daj da probamo, nije pozvan ali bice, ima vremena, a za to vreme nasim najboljim igracima prodjose godine vukuci na ledjima diletante i dunstere kojima se nabija broj utakmica u reprezentaciji da bi ih klubovi lakse prodali.

 

Zato ce ili na prvenstvo ili jos uvek imaju sansi da odu cak i Island, Finska, Norveska, Albanija, raznorazne Irske, Skotska, a mi cemo da smrdimo u drustvu San Marina, Gibraltara, Andore, Luksemburga i jos tih nekoliko velesila koje cak ni po ovom formatu ne mogu da dobace do EP.

Link to comment

Brašanac nume digra DMCa i nije čudo da je bio loš ako ga je onaj batadjorista stavio na tu poziciju. On je ove sezone dobar u Partizanu kao ofanzivni vezni a prošle godine je igrao DMCa i nismo mogli očima da ga vidimo.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...