Jump to content
IGNORED

Opera


Roger Sanchez

Recommended Posts

Mora da sam nešto propustio, šta je zloglasno u vezi Lisice?
Sasvim je moguće da sam nepravedan, ali jednom izgubljeno poverenje se teško vraća, a to se desilo negde oko vezije 5, u poređenju sa trojkom to je sve bilo prilično kilavo, tad sam i prešao na chrome. Probaću je još jednom, verovatno se upristojila, ali za sad sam srećan sa Operom. Edited by Anonymous
Link to comment
  • Replies 172
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    20

  • Roger Sanchez

    15

  • bigvlada

    14

  • Mil@n

    10

Sa operom sam bio srećan do 12.11 i onda je malo nešto tu zastalo, pa i puko, pa su najavili da prelaze na hromov engine, i ukapirali da sve ono sjajno što su radili neće moći da prevuku, nestalo nešto stvari, mnogo lepih ostalo ali nije to bilo to, koristim staru i dalje za neke stvari, notes mi je nezamenljiv, nikada bolje ponašanje tabova i manipulacija njima, tako nešto još niko nije sustigao, ti možeš dvadeset tabova da ispritiskaš nekim redom i kako koji gasiš vratiš se na prethodni na kom si bio a na lisici na onaj na koji ona hoće....no dobro, morao sam iz tehničkih razloga u jednom trenutku da pređem sa opere i prešao sam na FF, instalirao home screen, gestove mišonjom (Opera FTW) i addblock i to je sada relativno ok, mada ume da se zbuni. Žao mi opere, sve je to puklo kada je trebala da se implementira hardverska akceleracija u browser, tu su oni nešto pokušali i na kraju izgleda odustali :(

Link to comment

Ja sam ostao na 12.50 Operi Next, koja koristi hardwersku akceleraciju i sasvim dobro funkcionira za sajtove koji su u njoj zapamćeni i gledani. Kromov klon me ne zanima, imam Krom.

Link to comment
  • 1 month later...

Pokvarila mi se Opera :(Svi Flash sajtovi sivi i moram prvo da kliknem "Activate Flash Content" ili tako nesto... reinstalirao sam Flash Player i nema nikakvog napretka :( Version: 18.0.1284.68 - Opera is up to date Update stream: Stable System: Windows 8 64-bit (WoW64)

Link to comment

Operu koristio poslednji put pre X godina, ipak... Proveri pluginove, ranije je umela da udupla flash player pluginove što je pravilo problem konkretno sa youtube-om pa ideš disable. Tko zna, možda pomogne.

Link to comment
  • 4 weeks later...
  • 7 months later...

Mnogi su tako. To nije mnogo bitno, internetsko igranje tržišta je ionako više mešavina gluposti i ideologije tračeraja daleko od mnogo relevatnije ozbiljnosti bilo kog najslučajnijeg slučaja  -_-

Link to comment

Nakon sto su izbacili gotovo sve sto mi se svidjalo kod nje, ja batalio Operu.

 

Zamenu nasao u Maxthonu ...

 

Uvek možeš da koristiš Operu 12.17 kao i ja. Nova opera se razlikuje od hromog onoliko koliko se mekintoš razlikuje od pc-a. Navijam da se opera mini što pre prebaci na novi engine kako bi presto mogao da postane open source. Tada ćemo moći i da popijemo po jednu za dušu vatrene lisice i da je sa'ranimo kako dolikuje. 

Link to comment

To sam i radio. Ali onda iz dana u dan gledas kako sve vise sajtova uvodi sve vise html5 cudesa, a ta matora verzija opere tesko izlazi na kraj s tim ... Barem je kod mene bilo tako. Recimo, FB stranice je ucitavala vekovima i cesto nepotpuno ...

Edited by Bir Adim Öte
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...