Jump to content
IGNORED

Opera


Roger Sanchez

Recommended Posts

opera 11 leti na Linux Mintu, ali leti. Mnogo mi se sviđa zbog ove synchronize funkcije, jerbo koristim i Win7 i Mint istovremeno, pa da se ne akam sa bookmarksima.Saću da čačkam da vidim šta ima, mouse gestures mi se mnogo dopadaju.

Link to comment
  • Replies 172
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    20

  • Roger Sanchez

    15

  • bigvlada

    14

  • Mil@n

    10

  • 2 weeks later...

Jebiga.Izbaciše 11.10 i:- upropastiše speed dial (više ne može da se edituje preko ini fajla, uveli su skrolovanje ako se ima malo veći broj sajtova, ne može više neko mesto da ostaviš prazno...)- ubaciše sami linkove u bookmarks za ebay, wikipediju, bing... ne znam šta još, ekspresno sam ih pobrisao <_<

Link to comment
  • 3 weeks later...

Jel' još neko koristi opera unite? Neki put neće da se uloguje nego izbaci error 404. Ispravlja se ako odeš na sajt i klikneš da ti opet instalira unite. Pita te da li da otvori postojeći, klikneš na yes i radi. Zašto se problem javlja samo ponekad nemam pojma. :blink:

Link to comment
  • 3 weeks later...

Koristim Operu 11.10 koja neće da mi prilikom pokretanja otvori home page iako je podešeno da to uradi. Stalno mi otvara speed dial. Pokušavala sam sa raznim sajtovima kao početnom stranom, ali nema veze sa tim. Prvi put mi se ovo dešava sa nekim od pretraživača.

Link to comment

Da, međutim, izgleda da je razlog u načinu na koji Mek tretira aplikacije. U win-u kada klikneš na iksić program se zaista i zatvara, ali na Meku ne. Kada se klikne na x program nestaje, ali se zapravo ne zatvara i onda kada ponovo klikneš na ikonicu, ne tretira se kao pokretanje programa i zato ne pokazuje home page. Ništa, kako je tako je.

Link to comment
  • 1 month later...
Zasto u Operi 11.50 nema padajuceg menija sa prethodno posjecenim sajtovima nego sve mora da se pise :blink:
Na koji tacno meni mislis? A kako ja da vratim dugme za homepage? Nestalo je kad sam sinoc upgrade-ovao na 11.50...
Link to comment

Mislim tacno na ovo zaokruzeno. edit: a nemam ni ja home angry.gif (u pitanju je drugi racunar na kom jos nije apdejtovana Opera)b5018l.jpg

Edited by Feindouno
Link to comment
Mislim tacno na ovo zaokruzeno. edit: a nemam ni ja home angry.gif (u pitanju je drugi racunar na kom jos nije apdejtovana Opera)b5018l.jpg
Nadjoh resenje za tvoj problem: kopiraj ovo u adress field
opera:config#UserPrefs|ShowDropdownButtonInAddressfield
i zatim cekiraj tu opciju, skroluj dole do "save" i dugme je vraceno...
Link to comment
Hvala spasioce :Hail:
Ma OK je, samo jos da provalim kako da vratim homepage button...Edit: Nasao i to: desni klik na main toolbar > customize > appearance > buttons; zatim odaberes "browser" kategoriju, nadjes "Home" ikonicu i prevuces je na zeljeno mesto :) Edited by Die Young
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...