Jump to content
IGNORED

Opera


Roger Sanchez

Recommended Posts

Ne.U adres jebenom baru je bio padajuci meni sa svim sajtovima koji su ikad uneseni, to mi treba, ne zatvoreni tabovi.I zasto pobogu nema bukmarksa vise :isuse:

Edited by Feindouno
Link to comment
  • Replies 172
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    20

  • Roger Sanchez

    15

  • bigvlada

    14

  • Mil@n

    10

Aaaa kontam te sad, ali nisam to nikad koristio pa nisam ni primetio da fali. Nem pojma, ako na nešto naletim javljam.Bukmarska ima, koristim poslednju verziju....mora biti bukmarska jebem mu mater

Edited by bob loblaw
Link to comment

Probaj da izbaciš panels dugme (appereance/buttons/browser). Ja sam ga nabio gore pored opera menija i tako otvaram/zatvaram bukmarkse 100 god, pošto mi najlakše. Nikad nisam imao problema ni u jednoj verziji

Link to comment

Pa nema dropdaun, to sam ti i ja mogao reći. :D Ne znam od koje verzije su to izbacili, ali nema....ja sam mislio da smo se sad fokusirali na bukmarkse, a prežalili dropdaun. :)

Link to comment

Ja operu koristim samo zato što robujem navikama, inače mi pojačano ide na penis i sve više mi dešava da moram da dižem chrome da bi nešto odradio. Kad me primoraju na tu 15-icu taman ću imati dodatni motiv da se definitivno prebacim, popustili su norvežani odavno. :(

Edited by bob loblaw
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...