Jump to content
IGNORED

Opera


Roger Sanchez

Recommended Posts

A što ne odradiš eksport bukmarkova iz defektne u ispravnu verziju? file: import and export: export opera bookmarksbtw. ja periodično pravim backup bookmarkova u slučaju da mora da se instalira od nule, iako to nisam morao da radi mcca 3 godine.

Link to comment
  • Replies 172
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    20

  • Roger Sanchez

    15

  • bigvlada

    14

  • Mil@n

    10

Ako ne grešim, ima recently closed tabs (min 50+) opcija u Operi, skroz desno pored address bar-a... Doduše, ja sam radio updates na Operu, a ne potpuno novu instalaciju Opere, tako da ne znam da li je isti slučaj sa beta verzijom Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

Link to comment
A što ne odradiš eksport bukmarkova iz defektne u ispravnu verziju? file: import and export: export opera bookmarksbtw. ja periodično pravim backup bookmarkova u slučaju da mora da se instalira od nule, iako to nisam morao da radi mcca 3 godine.
Defektna™ je na novom novcatom™ laptopu koji nikad nije ni imao ispravnu.
Ako ne grešim, ima recently closed tabs (min 50+) opcija u Operi, skroz desno pored address bar-a... Doduše, ja sam radio updates na Operu, a ne potpuno novu instalaciju Opere, tako da ne znam da li je isti slučaj sa beta verzijomSent from my GT-I9300 using Tapatalk 2
Ima recently closed tabs al nije to isto...
Link to comment
Chrome nikad nije imao ovo o cemu sam pisao tako da ga nikad nisam ni gotivio.Nista, stavicu 50 sajtova u speed dial i dobro...
Ja znam tacno o cemu pricas jer i sam to koristim. Hrom to ima a Operu jako retko koristim zadnjih godina pa ne znam da li ima ili ne.
Link to comment

Ne znam koji posto moji na ostalim kompovima nemaju al abitno™, ne volim ni Chrome ni FF i paticu se sa usranom Operom dok ne izmisle neko rjesenje.

Link to comment

Evo ovaj: Version 28.0.1500.71 Ja sam dugo koristio Operu ali mi sad nekako sporije radi od Hroma pa koristim njega. Inace, najbrze mi sljaka IE 10 ali nema ni priblizno opcija kao ostali brauzeri, jebiga.]Kakva su mi ovo slova, sta koji kurac? :D

Edited by Zli Gli
Link to comment
  • 4 months later...

Dakle, posle vikenda i par dana pre, mogu da kažem da mi Opera vraća što sam joj bio veran...Opera 18 mi je izvanredna, jedino je trulo što je stash malo slabiji od bookmarka, možda ga budu poboljšali, ali ostalo mi je sjajno, i brzina je prilična...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...