Jump to content
IGNORED

Sta citate?


morgana

Recommended Posts

41 minutes ago, I*m with the pilots said:

 

Koliko dugo im je trebalo da ti odgovore na mejl? Ja sam im poslala poruku preko onog kontakt formulara pre dva ili tri dana i nista jos uvek nisam dobila, nema ni u Spam folderu. Radi se doduse o necemu drugom, ali opet..

 

Flavio mi je skoro odmah odgovarao na mail.

Link to comment
  • 2 weeks later...

kitam ovo (minhen). slab sam sa istorijskim faktima. koliko je ovo realno a koliko fikcija, romanopisje, @namenski sigurno zna. meni je zanimljivo.

 

završio sam sa čitanjem knjige o Andresu ima razne fobije i opsesivno-kompulsivne poremecaje da bi na kraju postao serijski ubica. većim delom je da se krstiš ko sve danas ne živi da bi kraj bio urnebesan.

 

isto, vratio sam u biblioteku, posle čitanja, knjigu nekih koji se lažno predstvljaju kao laš kepler a bave se morbidarijom koju rešava  detektiv  Lina, šveđanin a finac.  ima ceo serijal, sad sam uzeo da u selu bistrim neku drugu, njihovu.

 

nekom prilikom je vasudeva napisao kako je midsamer pitom a veoma krvav. skandinavija mi izgleda maksimalno morbidna. koja god država bila u pitanju.

Link to comment
22 minutes ago, Milošica said:

Dva gospodina na obali - Mihael Kelmajer

 

Čerčil i Čaplin. Preporuka.

 

Cija? :dry:

Ne pratis...

 

On 16. 3. 2017. at 19:16, namenski said:

 

Edit: @djordje geprat Haris za na plazu ako se mene pita, daleko je to od istorije, osim mozda malo перуцкања...

Edited by namenski
  • Hvala 1
Link to comment

Ja bih obavezno poneo , fraja i ove puske i mikrobe. Od lemetra mozda za letovanje bolje da uzmes nesto laganije, neki krimic, aleks ili kamij.

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment
35 minutes ago, munze said:

Ja bih obavezno poneo , fraja i ove puske i mikrobe. Od lemetra mozda za letovanje bolje da uzmes nesto laganije, neki krimic, aleks ili kamij.

citala sam krimice, ne moze se reci da su bas sasvim laki :D

a i prva dva dela su odavno procitana... ovaj treci ceka.

fraj i mikrobi najverovatnije idu, slazem se.

hvala!

  • +1 1
Link to comment
10 minutes ago, Aleksija said:

 

fraj i mikrobi najverovatnije idu, slazem se.

 

predlažem dijagonalu gore levo- desno dole plus fraj. 

ionako ćeš, pre ili kasnije, sve pročitati. :)

 

počela sam 'svi u ovoj prostoriji će jednoga dana umreti' emili ostin. stoji još od sajma. 

 

terala sam se prvih pet, šest strana i onda je samo kliknulo. junakinja je depresivna lezbejka koja pokušava da se ne meša i ne učestvuje u svom životu, ali život se dešava. u isto vreme je iritantna i imaš želju da je zagrliš i tešiš. 

 

  • Hvala 1
Link to comment
pomozite - treba da izaberem 4 za odmor od ovih 9. iskustva i preporuke dragoceni.
unnamed.thumb.jpg.b80dad778eca11490c007010e4515c67.jpg

Zamalek može za plažu.
To sam jedino čitao od ovoga.
Ja sam inače uhvati sebe da na odmoru samo čitam "biografske" knjige.
Nemam pojma zašto...



....shiit has hit the fan.
  • Hvala 1
Link to comment
pomozite - treba da izaberem 4 za odmor od ovih 9. iskustva i preporuke dragoceni.
unnamed.thumb.jpg.b80dad778eca11490c007010e4515c67.jpg

Zamalek može za plažu.
To sam jedino čitao od ovoga.
Ja sam inače uhvati sebe da na odmoru samo čitam "biografske" knjige.
Nemam pojma zašto...



....shiit has hit the fan.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...