Jump to content
IGNORED

Sta citate?


morgana

Recommended Posts

12 hours ago, Moća said:

Kupio sam sve tri knjige onog Kineza. Ako ne valjaju tesko vama :lolol: 

Moća kineski maneken. prvo telefoni, sad knjige :D

Odličan je serijal 

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment
16 hours ago, Singer said:

Koje knjižare u BG-u bi mogle da imaju ovo izdanje?

Internet mi i nije nešto od pomoći...

 

FMXlGuqXIAI3qDh.jpg

 

Predpostavljam da Delfi ili Vulkan to mogu da imaju, ali ti je najbolje da iscimaš izdavača i pitaš ih s kojim knjižarama imaju dogovor za distribuciju.

 

Link to comment
5 minutes ago, smorenko said:

 

Predpostavljam da Delfi ili Vulkan to mogu da imaju, ali ti je najbolje da iscimaš izdavača i pitaš ih s kojim knjižarama imaju dogovor za distribuciju.

 

 

Hvala, to mi je i bio plan ali nisam uspeo da nađem kontak izdavača. Na knjizi piše Pobjeda, članak o promocije knjige kaže Nova Pobijeda, pretraga na internetu me upućuje na Pobojedu - novinski portal. 

Link to comment

Simultano citanije: Mediteranski brevijar (Matvejevic), Zasto se niste ubili (Frankl) i Ognjem i macem (Sjenkjevic, bolje to nego besomucno pracenje svakog posta i tvita o Ukrajini).

  • +1 2
Link to comment

Pročitao sam prvu trećinu Čarobnog brega, razvlačim je već više od dve nedelje i uopšte mi se ne dojmi. Mislim da je čitam samo da je ne ostavim nezavršenu...

 

 

Link to comment

(I 2. od 4 laureata pod ponovljenom Akademijom mi baš legao.)

 

Preporuka :) 

 

spacer.png

 

"When he was just a boy, Ilyas was stolen from his parents on the coast of east Africa by German colonial troops. After years away, fighting against his own people, he returns home to find his parents gone and his sister, Afiya, abandoned into de facto slavery. Hamza, too, returns home from the war, scarred in body and soul and with nothing but the clothes on his back--until he meets the beautiful, undaunted Afiya. As these young people live and work and fall in love, their fates knotted ever more tightly together, the shadow of a new war on another continent falls over them, threatening once again to carry them away. "

 

 

 

 

Link to comment

Posle Mom-ovih priča i Brajsonovog putopisa po Ostrvu, juče uzeo Limene dečake, Svetlane Aleksijevič.

 

Dosta dugo mi stoji na polici, i često je merkam, ali izgleda da me je aktuelna situacija "naterala" da je konačno uzmem u ruke.

  • +1 1
Link to comment
14 minutes ago, Moća said:

Dobio sam vaucer na 2000 u Delfiju i gledam sta da uzmem i nemam ideju. Dajte neke predloge.

Sent from my M2101K7BNY using Tapatalk
 

 

Spoiler

moca.jpg

 

  • Haha 3
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...