Jump to content
IGNORED

Sta citate?


morgana

Recommended Posts

Evo rezultata vase pomoci i citanja teme:
Ciganin al najljepsi
Otadzbina
Tvoj sin Haklberi fin
Podrucje bez signala.
Hvala svima :)

Sent from my M2101K7BNY using Tapatalk

  • +1 4
  • Wub 1
  • Tužno 1
Link to comment
10 minutes ago, Moća said:

Evo rezultata vase pomoci i citanja teme:
Ciganin al najljepsi
Otadzbina
Tvoj sin Haklberi fin
Podrucje bez signala.
Hvala svima :)

Sent from my M2101K7BNY using Tapatalk
 

Dobar izbor :)

  • +1 1
Link to comment

Nastavio sa druženje sa Žikom, Zid smrti, posle videh da je dobio NINovu 1985. Od prve stranice mi je u glavi reč potresno, a atmosfera na momente kao iz filma Original falsifikata. 

Pogledao sam većinu njegovih filmova, a da nisam imao pojma, nijednog trenutka, koliko je moćno pisao. 

  • +1 2
Link to comment
6 hours ago, John Coltrane said:

Nastavio sa druženje sa Žikom, Zid smrti, posle videh da je dobio NINovu 1985. Od prve stranice mi je u glavi reč potresno, a atmosfera na momente kao iz filma Original falsifikata. 

Pogledao sam većinu njegovih filmova, a da nisam imao pojma, nijednog trenutka, koliko je moćno pisao. 

Mogao bi sad i Flogiston :)

  • Hvala 1
Link to comment
8 hours ago, Lancia said:

Mogao bi sad i Flogiston :)

 

Hvala na preporuci.

Čekaju me Raslo mi je badem drvo i Belina sutra (prvu sam uzeo u Bibilioteci, drugu kupio za 50din pre x godina na šabačkom buvljaku ali ne znam zašto je nisam ni pipnuo)

 

Sinoć sam poručio dve knjige memoara Izgnanstvo, Drugo poluvreme na Enfildu sam stavio na mute da bih čitao Zid smrti, ne pamtim da sam to ikada uradio u životu (kao što ne pamtim onakvu nemoć, usput da pomenem).

Link to comment
3 minutes ago, John Coltrane said:

 

Hvala na preporuci.

Čekaju me Raslo mi je badem drvo i Belina sutra (prvu sam uzeo u Bibilioteci, drugu kupio za 50din pre x godina na šabačkom buvljaku ali ne znam zašto je nisam ni pipnuo)

 

Sinoć sam poručio dve knjige memoara Izgnanstvo, Drugo poluvreme na Enfildu sam stavio na mute da bih čitao Zid smrti, ne pamtim da sam to ikada uradio u životu (kao što ne pamtim onakvu nemoć, usput da pomenem).

Ja se svako malo vracam da citam Ziku, dobro je i Cigansko groblje, Rec i Misao je izdao.

Link to comment

Poslednje vreme čitam uglavnom memoare ili slične zapise sa malo likova pa me je napala paranoja čitajući Nilskog konja Stiven Fraja :D

Mala pauza od Fraja Džo Frejzerom Valjarevića.

Link to comment

Ako je neko zainteresovan da dopuni kolekciju krimića i lahkih nota na https://www.vulkani.rs/ 50% popusta i dž dostava do 23. aprila, povodom Svetskog dana knjige.

 

Naravno da sam naručila i već mi je stigao paketić sa 3 Karizijeve knjige koje su mi falile.

 

Koji sam ja meni book junkie...

  • Haha 1
Link to comment

Tsundoku? :lolol:

Imala sam ja ranije običaj to da hvatam akcije, sad samo rođendanski popust koristim u Delfama....i sad sam se setila da sam profulala današnji dan kao +1 od detetovog rođusa, na čiju karticu bih uzela dečije knjige npr.Liju Cisin 😂

Link to comment

Ja i skupljam kao krtica, a i pročitam većinu na kraju, ili poklonim.

 

Ima finih dečjih knjiga i na ovom Vulkanovom popustu.

Link to comment
6 minutes ago, Ptica trkacica said:

Ja i skupljam kao krtica, a i pročitam većinu na kraju, ili poklonim.

 

Ima finih dečjih knjiga i na ovom Vulkanovom popustu.

 

Imaju deca knjiga i više no što čitaju, nego ja taman iskoristim za sebe, sebična majka. 

E, uzela sam danas Murakamija jednog i Leto kad sam naučila da letim. Pa, ja ću čitati, a ako uspem ovu tinejdžerku da nateram.....možda i ona :laugh:

Link to comment
1 minute ago, Svemir Zeka said:

 

Imaju deca knjiga i više no što čitaju, nego ja taman iskoristim za sebe, sebična majka. 

E, uzela sam danas Murakamija jednog i Leto kad sam naučila da letim. Pa, ja ću čitati, a ako uspem ovu tinejdžerku da nateram.....možda i ona :laugh:

Dobar izbor. Murakamija volim baš.

Možda bi tinejdžerka radije gledala film;)?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...