Jump to content
IGNORED

Sta citate?


morgana

Recommended Posts

43 minutes ago, Moća said:

Dobio sam vaucer na 2000 u Delfiju i gledam sta da uzmem i nemam ideju. Dajte neke predloge.

Sent from my M2101K7BNY using Tapatalk
 

Je l' moraju da budu samo Lagunina izdanja, ili važi i za druge izdavače?

Link to comment
34 minutes ago, Moća said:

Moze bilo koje iz Delfi knjizare.

Sent from my M2101K7BNY using Tapatalk
 

Područje bez signala, Robert Perišić, Lom

 

Geopoetika: Istočno od granice, zapadno od sunca, Murakami; Mesečeva palata, Pol Oster; Otkačene priče Latinske Amerike

 

Dereta: F, Danijel Kelman; bilo koji od tri romana Lorenca Maronea koje su objavili

 

Odiseja: Nezaboravno kolektivno samoubistvo, Arto Pasilina

 

Štrik: Uputstvo za spasavanje sveta, Rosa Montero

 

Booka: Autobiografija Mire Furlan

 

Laguna: Krug, Dejv Egers; Zavera budala, Džon Kenedi Tul; bilo koja od tri zbirke priča Edgara Kereta koje su objavili; Semper Idem, Djordje Lebović; Ako dugo gledaš u ponor, Enes Halilović; Baš je nezgodno kada nadješ rasparenu čarapu, Nando Abad.

 

Od klasika, ako kojim slučajem nisi do sada čitao, Majstor i Margarita; Školice Kortasara i najbolja trilogija u svijet: Tunel, O junacima i grobovima, Abadon, andjeo uništenja Ernesta Sabata

 

  • +1 3
  • Hvala 1
Link to comment
On 6.4.2022. at 0:38, Ptica trkacica said:

Područje bez signala, Robert Perišić, Lom

 

Geopoetika: Istočno od granice, zapadno od sunca, Murakami; Mesečeva palata, Pol Oster; Otkačene priče Latinske Amerike

 

Dereta: F, Danijel Kelman; bilo koji od tri romana Lorenca Maronea koje su objavili

 

Odiseja: Nezaboravno kolektivno samoubistvo, Arto Pasilina

 

Štrik: Uputstvo za spasavanje sveta, Rosa Montero

 

Booka: Autobiografija Mire Furlan

 

Laguna: Krug, Dejv Egers; Zavera budala, Džon Kenedi Tul; bilo koja od tri zbirke priča Edgara Kereta koje su objavili; Semper Idem, Djordje Lebović; Ako dugo gledaš u ponor, Enes Halilović; Baš je nezgodno kada nadješ rasparenu čarapu, Nando Abad.

 

Od klasika, ako kojim slučajem nisi do sada čitao, Majstor i Margarita; Školice Kortasara i najbolja trilogija u svijet: Tunel, O junacima i grobovima, Abadon, andjeo uništenja Ernesta Sabata

 

 

i od mene najbolje preporuke za boldovano.

Link to comment

Pročitao kratki Pakao Erlend Lua, većim delom slabašno, donekle se izvuče na kraju.

Završavam Knausgor - Proleće.

Pogrešnim redosledom sam krenuo da čitam ove zapise, prvo Leto, pa Proleće, vodeći se godišnjim dobima u kojima ih čitam. Divno piše, baš sam se sprijateljio sa njim preko knjiga. Rasplakao me na aerodromu u masi.

Link to comment
28 minutes ago, maheem said:

Pročitao kratki Pakao Erlend Lua, većim delom slabašno, donekle se izvuče na kraju.

 

 

Ju, meni na kraju skroz bezveze. Šta se desilo na kraju, spojluj mi :lolol:

Link to comment
On 5.4.2022. at 22:43, Moća said:

Dobio sam vaucer na 2000 u Delfiju i gledam sta da uzmem i nemam ideju. Dajte neke predloge.

Sent from my M2101K7BNY using Tapatalk
 

Pa šta voliš da čitaš?

Uzmi bilo šta od Roberta Herisa, to ne može da omane, svi vole. Pitko je a zanimljivo.

 

Pazi, još možeš i tri knjige od njega da uzmeš, džabarica :lolol:

https://www.delfi.rs/index.php/pretraga?c=0&q=ROBERT+heris

 

Uzmeš Minhen, Otadžbinu i Pompeju, ili Oficira i špijuna i još nešto.  

Edited by Svemir Zeka
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...