Jump to content
IGNORED

Sta citate?


morgana

Recommended Posts

Ovo mi se jako dopalo, vrijedi svakog feninga koji dadoh. Već par godina mi je izmicala, uvijek bi neka druga knjiga i tanak budžet sprečavali kupovinu ove i tek prije desetak dana sam je konačno i kupio. Knjiga i po. . 0111110947.th.jpg

Link to comment
Poceo "Sudar kraljeva" ima da je slistim za par dana :D
Ima odlično snimljena serija jednosatnih filmova po prvoj knjizi, deset epizoda, prilično vernoEdit: sramim se izneti ideju, ali prema viđenom do sad, mogla bi se oformiti PPPozajmna biblioteka u kojoj bi svako sudelovao sa desetak svojih knjiga na virtuelnom katalogu Edited by kapetanm
Link to comment
Ako te zanima, pisao sam rad o fudbalu u periodu 1941-1944, poslaću ti link...
A što ne bi metnio za sve? Aj bar pošalji i meni na pm, ako ne može javno.
Link to comment
Ima odlično snimljena serija jednosatnih filmova po prvoj knjizi, deset epizoda, prilično verno
Znam :) Gledao sam.Sad jurim da procitam sve knjige do aprila i druge sezone.
Link to comment

Počeo najzad Murkokov Pyat quartet, čitam ovo:200px-Byzantium_endures.jpgI super mi je, against all odds. Što reče neko, certainly the best 19th century Russian novel written in the 20th century by an Englishman if nothing else :D

Link to comment
RTEmagicC_Ziegler_Text.jpg.jpgprevise istorijskih neistina, pocelo da mi ozbiljno smeta posle 50ak strana, pa sam presao na ovo:51W7JYGT5RL._SL500_AA300_.jpgprelistavao malo unapred i naleteo na podatak da je murata na kosovu ubio milosh obravitch :isuse::blink::wub: Edited by Parsons
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...