Jump to content
IGNORED

Kupovina racunara i komponenti


Sludge Factory

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

To nije Pro, za Pro mogu da ti kazem da je ok jer mi je u jednoj sobi bio los signal i prekidao je a kada sam ubacio ovaj pojacivac signal je skroz ok.

https://www.aliexpress.com/item/Original-Xiaomi-WiFi-Amplifier-Pro-300MBPS-Amplifier-WiFi-Repeater-Mijia-Wifi-Signal-2-4G-Extender-Roteador/32832950723.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.2cba4c4dKZIgAa

Taj sto si ti naruci deluje jednostavniji, nisam siguran i za domet. Za oba prvo i osnovno je da ima bilo kakav domet na trenutni wifi signal koji onda pojacava.

Link to comment

Moj glas za Samsung 860 EVO.

 

A za budget opcije imas na Aliexpressu taj kapacitet za oko 45 US$ sa sve postarinom. Rade korektno, narucio i instalirao nekoliko komada do sada, bez ikakvog problema.

 

Link to comment
  • 2 weeks later...

Umrla mi memorija na Grafi... definitivno... sad moram da pazarim drugu, posto integrusa nije ni za Q.

 

dakle... ili GF 1050 ili da se rastegnem na 1060? Koja firma ili je svejedno? Da li 1050 moze da izdrzi 2-3 godine minimum da ne moram da je menjam... ne igram zahtevne igre, pa da mi treba neka zverka...

Link to comment

Nemoj 1050 već 1050ti.


Grafike imaju 3 godine garancije tako da te brige™ i oko firme i oko svega, miran si toliko minimum. 1060 su bile osetno skuplje i od ti, a kamoli obične 50 mada sada vidim da se razlika smanjuje, ali opet...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...