Jump to content
IGNORED

Kupovina racunara i komponenti


Sludge Factory

Recommended Posts

Ja volim mx anywhere što se tiče težine i veličine, ali već mi je drugi otkazao glede onog neslavnog double-click logitech felera i kod njih ne planiram više u skoro vreme da dam više od 10-tak evara za njihov miš - ti jeftini se barem ne kvare.

 

Tastaturu cherry 3.0 sa mx brown tasterima i dodatnim sajlenserima. Ne mogu da smislim recimo čiklet tastature. Ona mekova mi posebno diže pritisak.

 

Ali to je sve stvar ukusa. Neko voli kratak put tastera, neko duži, sa manje ili više otpora, sa klikom ili bez. Ista priča i oko miša. Tu najbolje da se ode u radnju i proba osećaj.

Link to comment

Speaking of keyboards...

 

Na nekoj pijaci massovnije prodaju polovne tastature? Ziv onaj buvljak na nbgd Terazijama? Rado bih ulovio jednu staru kvalitetnu kancelarijsku.

 

Imam fenomenalnu (dell at102w) al me zajebava kabl. Nikako da odnesem da mi to srede.

Edited by katamaran
Link to comment

Što se miševa tiče, ja sam pre par meseci batalio MX518, teška srca i prešao na MX Master...

 

Do poslednjeg updatea drivera je radio savršeno, sad kad palim komjuter, moram da sačekam da se svi jebeni procesi podignu, tek onda proradi... Verovatno mogu to da sredim, samo me mrzi :(

Link to comment

Speaking of keyboards...

 

Na nekoj pijaci massovnije prodaju polovne tastature? Ziv onaj buvljak na nbgd Terazijama? Rado bih ulovio jednu staru kvalitetnu kancelarijsku.

 

Imam fenomenalnu (dell at102w) al me zajebava kabl. Nikako da odnesem da mi to srede.

Živ na žalost

KO je blizu bosne, buvljak subotom na Lončarima je pravi raj

Link to comment

A Bubanj potok subotom? Ne odoh onomad za biciklu al bih mogao da se svrcnem dok je jos lepo vreme.

 

edit: zaboravih na zackoljicu da bih tamo morao da zapucam sa petlovima  :cry:

Edited by katamaran
Link to comment

Što se miševa tiče, ja sam pre par meseci batalio MX518, teška srca i prešao na MX Master...

 

Do poslednjeg updatea drivera je radio savršeno, sad kad palim komjuter, moram da sačekam da se svi jebeni procesi podignu, tek onda proradi... Verovatno mogu to da sredim, samo me mrzi :(

 

Takođe koristim MX Master, nisam imao takav problem, doduše ne sećam se da li sam radio update drajvera ili još uvek onaj prvi/fabrički.

Edited by Time Crisis
Link to comment

Kupih onaj Speedlink Axon u Desku i to još na akciji - 1.120 za one koje zanima. Vidi se da je plastika lošijeg kvaliteta, kao i izrada, nego kod Lodžiteka, čini mi se i da je nešto sporiji i neprecizniji, ali nije 4-5 puta lošiji koliko je cena niža :). Za posao, dovoljno.

 
Link to comment

Aj ovde da pitam. Imam stari komp 10+ godina star. Da ima 256+128 mb rama, monitor, flopi,cd i tako to. Da li to ima svrhe prodavati. Hard hoću da sačuvam, tj podatke sa njega ali nije sata pa ne mogu da ga nabijem na dok koji sam kupio. Imate li ideju i za to, ko bi mogao da mi prebaci.

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

Link to comment

Ako je ispravan komp onda preko flesa ili eksternog harda. Eventualno da rezes na dvd. Ako nije mozes da ga nakacis na neki drugi matori komp pa opet fles/eksterni.

 

Mozes i da kupis ovako nesto pa da ga kacis i na taj dok i na akuelne kompove

 

http://www.kupujemprodajem.com/SATA-to-IDE-Converter-IDE-to-SATA-Adapter-38821091-oglas.htm?filter_id=57418623

 

Cak iako je masina u odlicnom stanju ne mozes da ocekujes znacajniju kintu za njega.

Edited by katamaran
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...