Jump to content
IGNORED

beli ves - help!


ordi

Recommended Posts

Mi tecni prasak (kako ovo glupo zvuci) sipamo u posudu za prasak. Ranije se sipalo u platicnu casicu i direktno u bubanj.

Ja najcesce koristim ona pakovanja/diskove 4u1. Ima sve i ne moram da razmisljam. Samo ukljucim jos jedno ispiranje posle pranja :)

Link to comment
1 hour ago, Sara said:

Bas takve, kao od crnog vina.

grozno izgleda po carsafima

Upropastila sam bila neku belu kosulju. Sve sam probala, ma to se uvuklo u najsitnije pore. Ariel od tada nisam kupila. Sad koristim ove praskove iz dm-a 

  • +1 1
Link to comment
  • 4 weeks later...

jedna od omiljenih majica mi je jos prije par godina stradala od dezodoransa (a nije za samoljepljive jastucice), fleku nisam mogla da skinem ali mi je bilo zao da je bacim. nekidam naidjem na ovo sredstvo i sjetim je se i kao ajde da probam, 300 din nije puno za baciti.

i skine fleku dr beckmann kao da je nije ni bilo

 

92550_0_1.jpg

 

a sto se dezodoransa tice, nijedan eucerin nikad ne ostavlja fleke.

Edited by morgana
  • +1 5
  • Hvala 4
Link to comment
20 hours ago, morgana said:

a sto se dezodoransa tice, nijedan eucerin nikad ne ostavlja fleke.

 

:blink:

meni su neki dan prodali eucerin za podocnjake i protiv sunca, mafija

Link to comment
9 minutes ago, pt 2.0 said:

Svi njihovi proizvodi su zakon.

 

 

detaljno cu pogledati asortiman, sasvim sigurno ima jos nesto sto mi treba. ne desi mi se cesto da omasim sa vesom, ali kad se desi po pravilu ode nesto sto jako volim, nikad krpetina :dry:

 

@villiem ima eucerin par bas dobrih stvari. javi kakva je krema za sunce :)

(za podocnjake ni ne pitam, moje mogu da srede samo fileri i smrt)

Edited by morgana
Link to comment
3 minutes ago, morgana said:

 

detaljno cu pogledati asortiman, sasvim sigurno ima jos nesto sto mi treba. ne desi mi se cesto da omasim sa vesom, ali kad se desi po pravilu ode nesto sto jako volim, nikad krpetina :dry:

 

@villiem ima eucerin par bas dobrih stvari. javi kakva je krema za sunce :)

(za podocnjake ni ne pitam, moje mogu da srede samo fileri i smrt)

 

Extra je za sunce, nekakvo malo pakovanje, samo sam trazio da ne bude masna. Vidi se da je ozbiljan proizvod.

50, onaj faktor

  • Wub 1
Link to comment
Just now, villiem said:

 

Extra je za sunce, nekakvo malo pakovanje, samo sam trazio da ne bude masna. Vidi se da je ozbiljan proizvod.

50, onaj faktor

 

super, probacu, i ja uvijek biram nemasne spf

 

Link to comment
3 hours ago, morgana said:

 

detaljno cu pogledati asortiman, sasvim sigurno ima jos nesto sto mi treba. ne desi mi se cesto da omasim sa vesom, ali kad se desi po pravilu ode nesto sto jako volim, nikad krpetina :dry:

 

@villiem ima eucerin par bas dobrih stvari. javi kakva je krema za sunce :)

(za podocnjake ni ne pitam, moje mogu da srede samo fileri i smrt)

imas dr beckmann colour collector, one maramice za upijanje boje i prljavstine. isto jako dobre.

Link to comment
22 minutes ago, Aleksija said:

imas dr beckmann colour collector, one maramice za upijanje boje i prljavstine. isto jako dobre.

 

dodajem na spisak!

  • +1 1
Link to comment
34 minutes ago, Aleksija said:

imas dr beckmann colour collector, one maramice za upijanje boje i prljavstine. isto jako dobre.

Iste takve DM-ove samo u pola cene

Link to comment
2 hours ago, I*m with the pilots said:

Iste takve DM-ove samo u pola cene

ima ih raznih, ne znam da li sam ja umislila, ali su mi bekmanove najbolje. inace ih ja uvek kupujem na akciji ili u radnjama sa hemijom, kada su skoro duplo jeftinije nego sto su obicno u maxiju, recimo.

Link to comment
On 31. 7. 2023. at 14:44, morgana said:

jedna od omiljenih majica mi je jos prije par godina stradala od dezodoransa (a nije za samoljepljive jastucice), fleku nisam mogla da skinem ali mi je bilo zao da je bacim. nekidam naidjem na ovo sredstvo i sjetim je se i kao ajde da probam, 300 din nije puno za baciti.

i skine fleku dr beckmann kao da je nije ni bilo

 

92550_0_1.jpg

 

a sto se dezodoransa tice, nijedan eucerin nikad ne ostavlja fleke.

gde si našla ovo, ubijam se i ni u jednom dmu nema. Kupila sam bila nešto u maleckom pakovanju  i nije radilo posao. A treba mi za muške majice , čupam kosu s glave  kad vidim rezultat pranja pri čemu sam probala i sav narodna sredstva ali je prava hemija na tekstilu izgleda nepobediva

Link to comment
6 minutes ago, ljuttko said:

gde si našla ovo, ubijam se i ni u jednom dmu nema. Kupila sam bila nešto u maleckom pakovanju  i nije radilo posao. A treba mi za muške majice , čupam kosu s glave  kad vidim rezultat pranja pri čemu sam probala i sav narodna sredstva ali je prava hemija na tekstilu izgleda nepobediva

 

u dm-u u beogradjanki

znam da drugdje ima i to malo sredstvance koje kao skida i rdju i dezodorans ali njega sam zaobisla

 

moze da stoji do pola sata, ja sam drzala 20 min i sve je otislo. da li bi za manje vremena (10 je minimum) ne znam.

sredstvo nije ostetilo tkaninu ni najmanje, ali napominjem da je u pitanju pamuk.

Edited by morgana
  • Hvala 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...