Jump to content
IGNORED

Svet


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

19 minutes ago, Shan Jan said:

Vau, nisam znao da su jos pre 70 godina napravili nesto sto je moglo ici 11 km u dubinu (do sad sam samo znao za onaj Kamerunov poduhvat). Samo pokazuje koliko je sve jebeno available da se uradi kako treba ali ne, pametni milijarder zna sve sam najbolje :isuse:

To su, koliko je meni poznato, dve razlicite vrste plovila. Imaju istu namenu, da idu ispod vode i da se vrate na povrsinu, ali se razlikuju po mobilnosti. 

 

Kako god, batiskaf Trs' je bio u svakoj ( tehnickoj)enciklopediji :)

 

Mala prosvetina iz 1978

 

IMG-20230622-WA00022.thumb.jpg.42aef6bec21301ff482d07293f58cbed.jpg

Edited by x500
  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment

Ima i ovo.

 

Lik koji je upravljao podmornicom je pak izjavio da u slučaju predugog boravka na dubini smrzavanje nastupa pre nego gušenje.

 

33 °F = 0,6 °C

 

 

Edited by vememah
Link to comment

Brži je Vememah. Pogledajte taj video u kome CEO objašnjava zašto je umesto bunch of 50 year old white guys zaposlio omladinu sa različitim iskustvima, jedan od njih je čak surfovao na Islandu zimi.

 

edit: čini mi se da nije ceo video u TW postu, evo ga ovde:

 

Edited by ragasto
Link to comment

Što se tiče ćenife, na raspolaganju je guska sa poklopcem a u uputstvu je pisalo da se nekoliko sati pre puta ne konzumira hrana jer kenjanje...nije predviđeno.

Link to comment

Tja, bilo je brzo u meri da im mozak verovatno nije ni stigao da registruje da se nešto dešava. Nisu se zlopatili i davili kao što obično biva nadomak italijanske i grčke obale. 

  • +1 6
Link to comment
4 minutes ago, radisa said:

Imam glupo pitanje, jel' mogla neka živuljka da ih onesposbi na putu do dole... Kit, raža ili tako nešto?

 

Onesposobio ih je retard koji je posle prve misije bio ubedjen da je pokidao sa svojom inovativnošću. Neadekvatni materijali i delovi sa svakim zaronom popuštali po malo i to je to.

  • +1 1
Link to comment
24 minutes ago, vememah said:

Neko je pitao kako izgleda kad se spakuju unutra, evo jedne fotke odranije, peti je verovatno slikao.

 

FzO5_wDaEAMmw_7?format=jpg&name=900x900

bolje bi bilo da su polozili™ zivote na putu za recimo, mars. da ih ovako ispale iz topa pa dokle dodju. ljudi otisli da vide olupinu titanika :isuse:

Link to comment

CEO inovativnetm kompanije uz Darvinovu nagradu dobija i ozbiljno priznanje za to što je ovim masovnim suicidom verovatno na duže vreme, a nadajmo se i trajno, ubio želju dokonim budalama da sebe zaključavaju u nesertifikovane kovčege i tamo čelendžuju pritisak od jedne tone po kvadratnom santimetru.

  • +1 5
Link to comment
4 minutes ago, Redoran said:

CEO inovativnetm kompanije uz Darvinovu nagradu dobija i ozbiljno priznanje za to što je ovim masovnim suicidom verovatno na duže vreme, a nadajmo se i trajno, ubio želju dokonim budalama da sebe zaključavaju u nesertifikovane kovčege i tamo čelendžuju pritisak od jedne tone po kvadratnom santimetru.

varas se, dokone bogate budale su bas dokone. Pogledaj npr Petr Kellner (PPF invest aka Yetel).

 

Doduse, bolje je da budu budale nego da se pedofilisu, sto im nije strano (pogledati klientelu ono SAD producenta).

 

Link to comment
1 minute ago, Redoran said:

CEO inovativnetm kompanije uz Darvinovu nagradu dobija i ozbiljno priznanje za to što je ovim masovnim suicidom verovatno na duže vreme, a nadajmo se i trajno, ubio želju dokonim budalama da sebe zaključavaju u nesertifikovane kovčege i tamo čelendžuju pritisak od jedne tone po kvadratnom santimetru.

dokonim bogatim budalama. zasto da ne?

 

inace ovi pronalazaci™ generalno malo talasaju .onako generalno. pre par godina mi smo imali amatera-astronatua-pronalazaca koji je pravio te podmornice. jedna je zavrsila na dnu mora a druga bolja, mnogo ozbiljna, je plovila i bio je miljenik medija. ono kao sasav lik a ume svasta.

 

Spoiler

sve dok nije tokom jednog intervjua ubio i raskomadao svedsku novinarku na istoj toj podmornici :ph34r:

 

2048

 

  • Tužno 1
Link to comment
×
×
  • Create New...