Jump to content
IGNORED

Svet


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

Majku mu, znam da je bilo ovakvih koincidencija prirodnih katastrofa (a može se i diskutovati koliko su ovi uragani prirodni), ali kad krenu ovakve stvari učestalo to me stvarno baca u raspoloženje 

 

 

 

Ima Dmitrij Gluhovski super knjigu "Sumrak" gde sve ide ovako kako je opisano bas u tom delu sveta. Sad ce i vulkani.  :wacko:

Link to comment

Solarna oluja najjača u deceniji ide ka Zemlji

M.I.M. , Space , | 07. 09. 2017 - 14:02h
 
 

Juče ujutro Sunce je izbacilo dve moćne baklje, od kojih je druga bila najmoćnija u poslednjih 10 godina. Oko 9.10 sati GMT sunčeva baklja klase X – najjača kategorija solarne oluje – izbačena je iz velike pege na površini naše zvezde.

 

 

 

 

uragani klase pet šest, najjači zemljotresi, najjača solarna oluja... Kim, Tramp, atomke...

 

:fantom:

Edited by slow
Link to comment

ceo dan izbegavam tviter, ne citam vesti, ne otvaram sajtove samo da bi izbegao rezutlat uakmice koju sam downloadovao da pogeldam i onda naletim ovde od svih mesta :isuse:

Link to comment

ceo dan izbegavam tviter, ne citam vesti, ne otvaram sajtove samo da bi izbegao rezutlat uakmice koju sam downloadovao da pogeldam i onda naletim ovde od svih mesta :isuse:

E ne ocajavaj, nisam napisao ko se sve povredio.

Link to comment

Imas pp

И мени плс. То је онај што је писао о мистериозној књизи која описује експедицију конквистадора

Link to comment
  • James Marshall pinned this topic
  • James Marshall locked this topic
  • Redoran unlocked this topic
×
×
  • Create New...