Jump to content
IGNORED

Svet


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

Ali oni su ozbiljno bili najebali, više im nije do nikakvog rata.

Dugo je bilo pripisivano Hruscovu, koji je, navodno, nekom nemackom novinaru koji mu je na konferenciji za stampu, dok se hvalisao najnovijim tehnickim dostignucima CCCP-a, poprilicno bahato dobacio 'Mi Nemci smo vas naucili da ratujete', odgovorio:

 

- Mozda i jeste, ali smo zauzvrat mi vas - oducili...  -_-

 

 

Nema potvrde ovog dogadjanja, istovetan dijalog se jedino u zivo moze da nadje kod Simonova u Vojnici se ne radjaju.

Link to comment

A i dobro im ide. Zašto bi ratovali?

 

edit: Nemci i Japanci.

 

A Šveđani su visoko na ovoj listi, izgleda da su malo zaboravili kako izgleda najebati u ratu.

 

edit2: evo cele liste:

 

2.jpg

Edited by Anonymous
Link to comment

A i dobro im ide. Zašto bi ratovali?

 

edit: Nemci i Japanci.

 

A Šveđani su visoko na ovoj listi, izgleda da su malo zaboravili kako izgleda najebati u ratu.

 

edit2: evo cele liste:

 

2.jpg

 

creveld2.jpg

 

Na temu...

Link to comment

Razumem da autor kaze da Zapad svoje ratnike leci a ne glorifikuje i da zbog toga ima pussycats vojsku...

 

Ok, ali u siroj slici zapad naoruzava i trenira svoje prijatelje koji postaju borci za kamikazna prava a u istocnije-zapadnim zemljama i teroristi. Zapad ima atomsku i nije ga briga dok se postuje zakon dolara. Pogledaj "ratobornost" Ukrajine, totalna glupost. Isto tako je anketualno bila ratoborna i Jugoslavija 89' sto ne znaci da su najebali Bugari... svi ti brojevi se pumpaju po potrebi i kontrolisu. Dokle? Dok je (n)ovaca.

 

Inviato dal mio Redmi 4 utilizzando Tapatalk

Link to comment

Meni je Fidži totalno nejasan. Najratoborniji, ajd' kapiram Maroko, Avganistan, Pakistan, Vijetnam, ali šta oni hoće, s kim bi da ratuju? Iskren da budem ne znam tačno ni gde se nalaze.

Link to comment

Meni je Fidži totalno nejasan. Najratoborniji, ajd' kapiram Maroko, Avganistan, Pakistan, Vijetnam, ali šta oni hoće, s kim bi da ratuju? Iskren da budem ne znam tačno ni gde se nalaze.

Zato i jesu kurčeviti, kao zeka kad dođe kući sa svojim pivom

Link to comment

Imaju moćnu vojsku, mora se priznati:

 

The military consists of the Republic of Fiji Military Forces (RFMF) with a total manpower of 3,500 active soldiers and 6,000 reservists, and includes a Navy Unit of 300 personnel.
Link to comment

Christopher Columbus monument vandalized in Baltimore

 

A video posted to YouTube on Monday by a user named “Popular Resistance” shows a man striking the base of the monument near Herring Run Park repeatedly with a sledgehammer. Another person holds a sign that reads: “Racism, tear it down.” Another sign is taped to the monument reading: “The future is racial and economic justice.”

Police are searching for information about the men in the video, as well as whoever filmed it.

 

“We want to inform people it is a crime to destroy property. And if the person is identified who is responsible for this, they will be prosecuted,” said police spokesman T.J. Smith.

The narrator of the video, who says his name is Ty, calls Christopher Columbus a “genocidal terrorist.”

Link to comment

A i dobro im ide. Zašto bi ratovali?

 

edit: Nemci i Japanci.

 

A Šveđani su visoko na ovoj listi, izgleda da su malo zaboravili kako izgleda najebati u ratu.

 

edit2: evo cele liste:

 

2.jpg

Швеђани "неутралци"
Link to comment

Meni je vece iznenadjenje relativno nizak procenata Danaca koji bi u fajt. Svi nordijski narodi su vrlo patriotski orijentisani, kult zastave je uzasno jak, a nema nacije u Evropi koja sa toliko zara slavi nacionalni praznik kao Norvezani. Pritom su to sve narodi sa jakim osecajem duznosti. Ne verujem da postoji sansa da ikada ikoga napadnu, ali da bi u nekom hipotetickom slucaju agresije na njih odziv na odbranu bio veliki, bi sigurno.

Link to comment

Показатељ патриотизма би могле бити историјске чињенице из другог свјетског рата гледе Скандинавије. А што се тиће Норвежана, ја заиста ријетко сам гдје видио такво славље са толико жара као код њих.

Link to comment
  • James Marshall pinned this topic
  • James Marshall locked this topic
  • Redoran unlocked this topic
×
×
  • Create New...