Jump to content
IGNORED

Svet


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

in other news
 

 

Russia has delivered the first consignment of surface-to-air missiles for S-300 air defense complexes supplied to Iran earlier this year, reports Tasnim News Agency. The initial contract called for delivery of at least five S-300 air defense batteries.

 

 

:fantom:

Link to comment

a mozda je desni aktivista? sta je gore... danas su u Italiji uhapsili dvojicu (bezali avionom u Englesku) koji su postavili bombe u crkvi gradica Fermo gde je bila sahrana Nigerijca ubijenog u tuci sa grupicom mladica "tradicionalista" koji su vredjali njegovu verenicu...

 

 

 

...poslato sa prinudnog...

Link to comment

a mozda je desni aktivista? sta je gore... danas su u Italiji uhapsili dvojicu (bezali avionom u Englesku) koji su postavili bombe u crkvi gradica Fermo gde je bila sahrana Nigerijca ubijenog u tuci sa grupicom mladica "tradicionalista" koji su vredjali njegovu verenicu...

 

 

 

...poslato sa prinudnog...

 

Čekaj, postavili bombu u crkvu? A gde su vesti o (sprečenom) terorističkom napadu?

Link to comment

Zanimljivo da italijanski teroristi nisu dobili naslovnice svetskih medija.

Ima puno zanimljivih stvari al' ne stizu novine o njime da pisu a tv stanice da objave - a gde ce o talijanskim teroristima, ne? :)

Link to comment

Ima puno zanimljivih stvari al' ne stizu novine o njime da pisu a tv stanice da objave - a gde ce o talijanskim teroristima, ne? :)

 

Da, ali da je neki Muhamed postavio bombu u italijansku crkvu dobio bi svoju naslovnicu.

Pošto su ovo neki Italijani, možda ih čak neće voditi pod teroriste nego pod kriminalce, a vest nije nešto preterano interesantna.

Link to comment

Da, ali da je neki Muhamed postavio bombu u italijansku crkvu dobio bi svoju naslovnicu.

Pošto su ovo neki Italijani, možda ih čak neće voditi pod teroriste nego pod kriminalce, a vest nije nešto preterano interesantna.

To je meni sve tak logićno da nemam šta za dodat, ne?

Osim toga - primećujem da sam zašao u godine kad ima zaista vrlo vrlo malo stvari, ljudi, događaja koji bi me nešto iznenadili... tako i ovo (ne)selektivno pisanje o teroristima...

 

Sent from my GT-I9305 using Tapatalk

Link to comment

To je meni sve tak logićno da nemam šta za dodat, ne?

Osim toga - primećujem da sam zašao u godine kad ima zaista vrlo vrlo malo stvari, ljudi, događaja koji bi me nešto iznenadili... tako i ovo (ne)selektivno pisanje o teroristima...

 

Ne kažem da je nelogično, samo konstatujem.

Link to comment

Ne kažem da je nelogično, samo konstatujem.

Jasno, jasno...

A da nas nema ovde "iz svih krajeva" ne bi stigli/znali ni da konstatujemo...

Toliko o savremenim medijima, internetu i spinu...

 

Sent from my GT-I9305 using Tapatalk

Link to comment
  • 2 weeks later...

На ком топику пратимо Јерменију, тамошњи сценарио је супер занимљив за тестирање одређених принципа.

Edited by Redoran
Link to comment
×
×
  • Create New...