Jump to content
IGNORED

Svet


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

uzasno

a i ovi su ispali supci.. mogli su bar malo ljudskosti da pokazu jebi ga
http://www.b92.net/sport/euro2016/vesti.php?yyyy=2016&mm=06&dd=30&nav_id=1149557
 

 

UEFA: Ispali ste, nema minuta ćutanja za žrtve sa "Ataturka"

Evropska fudbalska unija (UEFA) odbila je da održi minut ćutanja na Evropskom prvenstvu poginulima na aerodromu "Ataturk" iz potpuno bizarnog razloga.

 

Lepo je napisao ovaj jedan u svom komentaru

 

U filmu klopka ima jedan jako dobar dijalog mikija manojlovica i nebojse glogovca. Ukratko, miki objasnjava glogovcu kako ne vrede svi ljudi jednako, posle 11.septembra porodice nastradalih su dobili odstetu, menadzer ovoliko, cistacica ovoliko. ni priblizno isto. Globalno gledajuci isto je sa narodima, dok je posle terorizma na briselskom aerodromu to bila glavna vest, zgrade su bile osvetljene u boji belgijske zastave sirom sveta a obican narod menjao fejsbuk profilne slike, sada kada se prakticno ista stvar ponovila nema ni priblizno toga. zasto? zato sto turci ne vrede isto kao i belgijanci. kada je bila ona frka u francuskoj, pustala se himna, igraci lacija su nosili 'je suis charlie' na dosta utakmica je bila iznosena francuska zastava itd. 

zasto to ne moze da se ponovi? zato sto nismo isti, niti cemo ikada biti. a gde smo mi tu? pa tu negde gde i turci. svako ko veruje da je evropa kontinent jednakih gradjana je budala, nismo isti niti cemo ikada biti. mi smo ispod njih. uvek su nas tako i smatrali. 
 

Edited by Have_Fun
Link to comment

Rahoj ce ponuditi socijalistima Vladu nacionalnog spasa: Koliko god apsurdno izgleda spoj tradicionalnih suparnika, ovo je ustvari realna slika izbora. ne znam sto se sad glasaci snebivaju i krste, glasali su za status quo a protiv promena. 

Link to comment

U Austriji Ustavni sud ponistio izbore..ide se na glasanje jopet, najverovatnije na jesen..sa Brexitom na ledjima.

 

Sent from my Lenovo P1ma40 using Tapatalk

Link to comment

da. i prilicno je knife edge. mada ko god da pobedi, bilo laburisti ili liberali, bice much of a muchness. 

 

mnogo mi drago za centralni melburn, zeleni zdrzali poziciju.

Link to comment
  • James Marshall pinned this topic
  • James Marshall locked this topic
  • Redoran unlocked this topic
×
×
  • Create New...