Jump to content
IGNORED

Svet


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

Kakvo je sad ovo migoljenje? To tamo ne piše ni kad okreneš naopačke i gledaš u ogledalu...
'Ajde kad baš moram da crtam...
Uuuu, mistique! Vidi, sve je za cepanje, a ishod može biti jedan ili drugi. Jedan smo videli kod vas pre petnaestak godina, na sličan tipujem ukoliko ti se želje ostvare.
Ishod - ishod evenutalnog cepanja. Ja kažem da bi bio sličan onome pre 15-ak godina kod vas. IMT 539, Kojim dobrom, itd, valjda ti je sad jasno?Bitno da si ti u toj rečenici video neko četničko fantaziranje, o jbt.
I nego šta da je zvec-zvec, što to misliš da (realno) zadržava vještog Dodika? Šarena krpa? :D
Realno, lasno je na nama ovakvima šiljiti pišu. Takođe, kolika god da je lopina i primitivna seljačina u pitanju, Dodik je za srpsku vrhušku s ove strane reke Konstantin Kostjukov lično, zna taj vrlo dobro kakve igre smeju, kakve ne.PS: Kad ste vitm to bili sami, svega ti? :D
Link to comment
Ishod - ishod evenutalnog cepanja. Ja kažem da bi bio sličan onome pre 15-ak godina kod vas. IMT 539, Kojim dobrom, itd, valjda ti je sad jasno?Bitno da si ti u toj rečenici video neko četničko fantaziranje, o jbt.
Je li? A ja tipovao da se ti referiraš na ishod našeg cepanja. :unsure: Ono, 'ocepio se i ostao ceo'. Nisam mislio da si ti taki lay low and play dead tip prekognista...:P
PS: Kad ste vitm to bili sami, svega ti? :D
Iiiiisch, triba znat znanje. :D
Link to comment
Kako da ti kažem Rođo, irejzer mi je još i jasan, još uvek se beogradizacija njegovog bića nije odvila u potpunosti, ono mrčansko u njemu i dalje pokazuje svoje lice, s obzirom da bi, po poslednjem njegovom postu, i krvna osveta bila zadovoljavajuće rešenje sličnih pitanja...
Kralj zamene teza. :D Ne vidim ja da je bilo ko rekao da treba za 100 ubijenih pripadnika nacije A likvidirati 100 pripadnika nacije B, vec da protoiv drzave i oruzane sile koja konstantno pravi ratove treba dejstvovati. Nema to veze sa beogradizacijom nego sa objektivnoscu.
Link to comment

Чуди ме да ово досад није сплитовано.

Па јебига и ја бих једну селективнутм на све оне који су смислили и извели Олују, 17.март, Кравице, крајишке општине, Сијековац, Петровачку цесту, Грделичку клисуру, итд. Гдје је крај и ко има право да пресуди и коме?
Imam samo jedan savjet prije ozidanog rastanka, Bosna je za razliku od Jugoslavije zbilja pec pec, nije to za cijepanje. Ukoliko se neki budući vaši lideri™ budu zajebavali s istom nekim deklaracijskim igrokazima s bratom Dodikom ili nasljednikom R. Vasićem ili nekim trećim, jemčim™ da će Rvacka u čoporativnom karanju koje će neminovno uslijediti učestvovati ozarena lica & with gusto.
А ако би хипотетићкитм (мало тешко у реалности), народи БиХ се сложили да свако пође на своју страну? Да ли би се озарило лице Рвацкој и тад?
Link to comment
А ако би хипотетићкитм (мало тешко у реалности), народи БиХ се сложили да свако пође на своју страну? Да ли би се озарило лице Рвацкој и тад?
Narodi BiH bi se odmah složili da odu na svoju stranu, samo što se ne bi mogli dogovoriti o tome koliko će štofa svako povuć na te svoje stranu. Poglavito bi primjedbe imali Bošnjaci, koji su u kritično doba bili karani punom snagom JeNeA. Sad, naravno, bi o tome imali druga viđenja. Sve su to kronološki problemi, krajnje nerazriješivi na lijepo, razriješivi jednim 90's style pičvajzom koji bi mogao završiti ovako i onako. A vjerojatno bi se završio u tradiciji 90tih. 1. ''Dum, dum! Riješavamo srpsko pitanje jednom za svagda! s_w.gif'...............5. kalimero.gifDakle>houdini_straitjacket.jpg
Link to comment

Bojim se da ti ne kapiraš diskusiju, a tu već moderacija ne može da pomogne.Edit: Biće splita kad uhvatimo malo vremena.

Edited by Idioteque
Link to comment

Nemam sta da kapiram diskusiju. Pretnje i pretskazanja za buduce ratove ne trebaju biti tema forumskih diskusija, bez obzira koja strana ih je pocela.Ako nista drugo, mogu barem da se prebace kod Miralema. A ovo je pocelo jos juce.

Edited by anantaram
Link to comment
Ne vidim ja da je bilo ko rekao da treba za 100 ubijenih pripadnika nacije A likvidirati 100 pripadnika nacije B, vec da protoiv drzave i oruzane sile koja konstantno pravi ratove treba dejstvovati.
You said it bro!5m321q5hti6t.png
Link to comment

Sve dok ljudi normalno diskutuju, ne bavim se puno temom njihove diskusije. Koliko mi se čini ti bi na njihovu polemiku imao nešto da kažeš, al n'umeš. Pusti onda ljude na miru nek diskutuju i prestani da kmečiš moderaciji zbog "nečaga" što te cvelja.

Link to comment
Pretnje i pretskazanja za buduce ratove ne trebaju biti tema forumskih diskusija, bez obzira koja strana ih je pocela.
Ma je li? A ono što se redovito radi na Nezavisnosti Kosova, što se radilo na arapsko-petooktobarskoj temi i još na bezbroj mjesta, još tamo od Gruzijskih rasprava 2008. to je nešto drugo? Što tebi točno smeta?S druge strane, ovo definitivno spada na prekog topik, to sam već napisao na prošloj stranici. Doduše, kao predviđanje mogućih ishoda nekih nemogućih akcija u budućnosti ima puno više veze sa logikom i aritmetikom nego ostatak 'predviđanja' tamo o Beogradskom pašaluku & whatnot.
Link to comment
...
Onda se slazemo da je intervencija protiv Srbije bila u neku ruku i opravdana i da iako je uzasno to sto je u njoj bilo zrtava to ne moze koristiti kao argument jer je i sama vlast ove zemlje napravila ogroman broj zrtava bez plana da se zaustavi. Mislim ta kvazipacifisticka logika bi mogla da se primeri i na drugim slucajevima u istoriji kada su velike sile intervenisale. Sama cinjenica da smo okupili protiv sebe toliko bisih saveznika govori da jednostavno nismo bili u pravu. Edited by Eraserhead
Link to comment
×
×
  • Create New...