Jump to content
IGNORED

Svet


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

Kako da ti kažem Rođo, irejzer mi je još i jasan, još uvek se beogradizacija njegovog bića nije odvila u potpunosti, ono mrčansko u njemu i dalje pokazuje svoje lice, s obzirom da bi, po poslednjem njegovom postu, i krvna osveta bila zadovoljavajuće rešenje sličnih pitanja - ali ti mi nisi jasan. Gde mu ti dođeš u toj preraspodeli pravde?Jer verovao ili ne, ja bih bio srećan da sve stane na ovom poslednjem, kako voliš primetiti - nedovoljnom karanju Srbije. Mislim, ako treba, daj da primimo još malo, da se zadovolje Rodžerovi i Arlekinovi apetiti za pravdom, pa da do kraja sveta (valjda neće u decembru naredne) sve srpsko ne zna ni za šta hrvatsko i bošnjačko.Negde sam napisao, i bio sasvim ozbiljan, nek' nestane skroz, ispari Srbija, samo da vidim taj eden od Balkana.

Link to comment

Zašto misliš da sam ja neutažen? Za godinu i pol podižemo Harperov™ Zid™ prema Vama, s temeljima na i po blueprintu ucrtanom po lažnoj, administrativnoj™ i nepravednoj granici, a vi sa svojim emocijama™ i povrijeđenošću™ dižete još jedan zid sa svoje strane. Meni potaman.Imam samo jedan savjet prije ozidanog rastanka, Bosna je za razliku od Jugoslavije zbilja pec pec, nije to za cijepanje. Ukoliko se neki budući vaši lideri™ budu zajebavali s istom nekim deklaracijskim igrokazima s bratom Dodikom ili nasljednikom R. Vasićem ili nekim trećim, jemčim™ da će Rvacka u čoporativnom karanju koje će neminovno uslijediti učestvovati ozarena lica & with gusto.

Link to comment
- (minus) previše. Vidim, bacali bi eksploziv po svakome ko vam se ikada zamerio. Divota.
To što ti zoveš "zamjeranjem" su bila etnička ubistva i etnički progoni Albanaca (u periodu o kojem govorimo), a u mom ličnom slučaju granatiranja (i) kasetnom municijom i sahranjivanja brojnih rođaka i dvojice desetogodišnjih drugara. I onda mi se ta politika "malo" zamjerila.Ne znam zašto spominješ samo eksploziv. Da sam mogao baciti selektivnu* atomsku bombu koja bi ozračila jetru, gušteraču, pluća, krajnike, jajnike...isključivo onih koji su radili takve stvari ili (prije toga) gađali mene i moju porodicu "zvončićima" i sličnim pizdarijama te da spomenuti smradovi umiru 30 godina iskašljavajući krv, raspadajući se komad po komad, dok im otpada prst po prst sa ruke kojom su "povlačili špagu" sve dok ne crknu u sopstvenoj bljuvotini, sami jer im je radijacija sjebala mogućnost da imaju potomstvo, uradio bih to bez da trepnem, a govnari koji bi zbog tih bijednika lili suze (to su oni što mrze NATO isključivo zato što nije dao Miloševiću vremena da pobije i protjera sve Albance sa Kosova) mogu da mi sišu kurac. * - da, znam da toga nema
Link to comment
Imam samo jedan savjet prije ozidanog rastanka, Bosna je za razliku od Jugoslavije zbilja pec pec, nije to za cijepanje.[/i].
Uuuu, mistique! Vidi, sve je za cepanje, a ishod može biti jedan ili drugi. Jedan smo videli kod vas pre petnaestak godina, na sličan tipujem ukoliko ti se želje ostvare. @Arlekino: U nedostatku selektivne, korišćene su i koristiće se obične bombe. E sad, od koje godine da merimo ko ima pravo da baci poslednju - one to end it all? I da je na tebi, da li bi je bacio? Edited by zorglub
Link to comment
Uuuu, mistique! Vidi, sve je za cepanje, a ishod može biti jedan ili drugi. Jedan smo videli kod vas pre petnaestak godina, na sličan tipujem ukoliko ti se želje ostvare.
Pa baš mi je drago da si se outovao, ti inače tako oblique i pažljivi kolega raspravljaču.Pa vidiš, u tome je finta kod tebe i tebi sličnih u Srba - loše tipujete, igrate na krive karte, ne procjenjujete dobro protivnika ni svoje karte - i to ni kvalitativno ni aritmetički ni geštaltno, i onda proigrate pr'o kuću a onda i gaće i onda tu pišete ogorčene epistole po PPPu o tome kako vas je onaj s druge strane stola bezobrazno i nepravedno sjebo, sve vam uzo i ostavio bol.Budući da ti tipuješ, let's wait and see. Nekako Dodik i Vasić zasada oklijevaju (pitam se zašto :fantom:, što ih to zadržava kad ti tipuješ - treba im neko javi...), a ja ću se usudit da tipujem au contraire tebi. Sigurno neću pogriješiti.Današnja Hrvatska će cjelovitost Bosne braniti svim sredstvima pa na kraju i oružjem. Jednostavno joj je to interes. E sad, u čemu je razlika između onog onda i te davne Srbiye i te neke eventualne budućnosti? Hrvatska u tome neće biti sama. Ne moram čak ni tipovati, očito je.Dakle, pec pec. A ti čačkaj & tipuj.
Link to comment
Dakle, pec pec. A ti čačkaj & tipuj.
Nisi razumeo, tj. razumeo si post onako kako si hteo da ga razumeš. Ono moje tipovanje je trebalo da naglasi da se slažem s tobom glede ishoda pomenute eventualnosti. Ali što reče, drago mi je da si se out-ovao, zvec-zvec, i tako to.
Link to comment
Današnja Hrvatska će cjelovitost Bosne braniti svim sredstvima pa na kraju i oružjem. Jednostavno joj je to interes. E sad, u čemu je razlika između onog onda i te davne Srbiye i te neke eventualne budućnosti? Hrvatska u tome neće biti sama. Ne moram čak ni tipovati, očito je.Dakle, pec pec. A ti čačkaj & tipuj.
Hrvatska će se oružjem braniti od Herceg-bosne i uspstavljanja trećeg entiteta? :o Principijelnost pre svega.
Link to comment
Današnja Hrvatska će cjelovitost Bosne braniti svim sredstvima pa na kraju i oružjem. Jednostavno joj je to interes. E sad, u čemu je razlika između onog onda i te davne Srbiye i te neke eventualne budućnosti? Hrvatska u tome neće biti sama. Ne moram čak ni tipovati, očito je.
Nećete biti sami naravno, marširaćete pored srpskih M84-ki za koju godinu, tamo po gudurama دماوندBosna cela iz tri dela. Bolje se pokrijte ušima, ništa bolje BiH niste hteli.
Link to comment
Nisi razumeo, tj. razumeo si post onako kako si hteo da ga razumeš. Ono moje tipovanje je trebalo da naglasi da se slažem s tobom glede ishoda pomenute eventualnosti. Ali što reče, drago mi je da si se out-ovao, zvec-zvec, i tako to.
Kakvo je sad ovo migoljenje? To tamo ne piše ni kad okreneš naopačke i gledaš u ogledalu...I nego šta da je zvec-zvec, što to misliš da (realno) zadržava vještog Dodika? Šarena krpa? :DPS. Jadnu dušu splitersku koja na ovo naiđe podsjećam da ima prekognistički topik za odrednicu. :D
Link to comment
×
×
  • Create New...