Jump to content
IGNORED

Svet


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

plus jedan.to sto "urednistvo" dnevnik.hra ima kasu od mozga, njihova stvar, ali jebote, ovde pise da je pitanje who inspired you to care about human rights, a ne ko je heroj i gadafi je sasvim ok odgovor.moram da zapocnem projekat istrazivanja da li je internet kao medij jos vise (iako je delovalo nemoguce) zatupeo takozvane korisnike stampe. cika djordje bi mi sigurno dao pare na to, a istrazivanje bi bilo spektakularno, sigurna sam.
Nemoj da izostavis Teofila iz istrazivackog tima.
Link to comment
kolicina nesmesnosti njuz.neta ravna je kursadzijskim dometima navodnih pionira duhovitosti, kao i kvalitet dnevnika.hr kao novinarske vedete u jadnosti ex-yu medijskih prostora.
Zasto?U cemu je problem?Standardan veb sajt nalik The Onion-u ako se ne varam. Porediti ga sa Kursadzijama je, po meni, uvredljivo.Mozes da elaboriras i na medijima na za to odgovarajucoj temi.
Link to comment

pati matori, aleksinac će da se gradi!

Kastro: Škriljci vode ka ambisu Izvor: Tanjug Havana -- Bivši kubanski lider Fidel Kastro kaže da se svet kreće ka ambisu za šta je okrivio i otkriće i eksploataciju ogromnih rezervi gasnih škriljaca širom sveta.
Edited by Gonzo
Link to comment
ako ti se cita dobra spijunska gradja, ukucaj u wiki rec "Ergenekon". Mali teaser: to je ultranacionalisticka tajna organizacija turskih oficira (sekularista, dabome), kojoj su pripadali (i pripadaju) i visoki oficiri turske armije. Posto je nemoguce u nekoliko recenica opisati svinjac koji je ova organizacija do prosle godine pravila u Turskoj u ime "sekularnih vrednosti" kako ih oni dozivljavaju (tj. kao pravo na nekaznjen teror prema manjinama, ubistva manjinskih novinara kao sto je Hrant Dink...) prepustam te licnom istrazivanju. Naici ces i na sponu organizacije "Ergenekon" i fasisticke organizacije "Sivi vukovi", to je jako zanimljiva veza.Ustavne promene su dobile podrsku gradjana zato sto ce prvi put od osnivanja Republike biti moguce redovnim putem procesuirati ludake kao sto su ovi iz Ergenekona. Inicijativa za promenu Ustava koincidirala je sa proslogodisnjim novim hapsenjima ljudi iz Ergenekona.
Danas pak uhitjuju Ilkera Basbuga po Ergenekon tefteru. :unsure: Mensečini da Erdogan sve jače muze sve mrtviju kravu.
Link to comment

Re: rodjerov novi sig <_< Ne razumem toliki nesklad izmedju 1 superiornog poznavanja stvari i 1 PZD-stylinga. Nikako mi ne ide u glavu da nas ukijevski plasis Natom i Hrvatima (ko mecku resetom), a de facto imas toliko toga suvislog da kazes. EDIT. Shvati ovo kao drugarsku kritiku, sto i jeste.

Edited by Indy
Link to comment

Niti sam superoran poznavalac ičega niti sam dovoljno marljiv za čaršafe™ - preostaje mi da igram ulogu koja se od mene očekuje i zabavljam sebe i druge. Eto, kaj se more.

Link to comment

Kombinacija, Googlo-poznavalac. SEO-boolean manipulator! :lol:ONTOPIK!Včeraj (jučer) se v gostilnici Pri Bevcu sastala deZoranizirana verzija buduće slovenske vladajuće koalicije (koju bi predvodio kaplar Janša). Zanimljivi momenti:1. zločesti slovenski medijluk je odmah povukao šaljive paralele sa jednom drugom koalicijom sačinjenoj u krčmi...cool.gif2. neki mladeniči (=mladići) razbiše pendžer na BMWu Radovana Žerjava kojim su se isti, dakle prvak SLSa te JJ, prvak SDSa dovezli na sastanek.

Link to comment

Vec barem drugi Bozic za redom, "vest" je da su Amerikanci "odusevljeni" srpskim obicajem pucanja u nebesa bozja za rodjendan sina istih.Sigurno misle da smo mi cool, kao sto misle da je Borat cool. :fantom:

Link to comment
×
×
  • Create New...