Jump to content
IGNORED

islamski ekstremizam


wall

Recommended Posts

Sa opominjanja što jedem sendvič na ulici za vreme Ramazana sinoć se prešlo na konkretnije mere.
kada bi djlilas napravio anketu posle ove vesti slutim da bi se smanjilo onih 76% koji bi momentalno pristali da zive u belgiji
Link to comment
  • Replies 3.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Аврам Гојић

    373

  • Hella

    361

  • Indy

    217

  • kim_philby

    205

Top Posters In This Topic

Posted Images

Moze malo detaljniji opis dogadjaja i tvoje reakcije?
Mislim da sam pisao negde ranije. Ukratko, Molenbek, ja na pauzi jedem sendvič ispred zgrade, nailazi baja na biciklu (karakteristično odeven, 3/4 pantale, kapica, duga brada) i počinje da se dere na mene na francuskom. Razumeo sam da mi spominje hranu, Ramazan i Alaha. Moje bazično poznavanje jezika mi je ostavilo prostora samo za jednu reakciju - da ga oteram u kurac na srpskom. Valjda ga zbunio nepoznat jezik, pa seo na bajs i otišao. Edited by dig_chohano
Link to comment

pisao si na ovom topiku, pitaj arhivara. baš lep post, btw. :ss1:

Znas kako, na svim stranama postoje extremisti imbecili. Bas danas, "u srcu Evrope", izadjoh na pauzu da jedem nesto, ocu da svisnem od gladi a daleko je 16h i kuca. Oko zgrade nista ne radi, posto je dominantno arapski neighbourhood zatvorili sve posto je ramazan u toku, jel. Jedva ubodem neku pekaru, i cim sam izasao zagnjurih svoje paganske ocnjake u masnu guzvu testa. Nisam presao ni 10 koraka, pored mene staje bicikl sa kog silazi momak od oko 25 godina, kompletan vehabija stajling, i pocinje da se dernja na mene. Ne razumem, al vidim da pokazuje rukom na 'ranu. Pretpostavih da ne trazi griz, nego da mi sere sto se ne pridrzavam njegovih obicaja. Zaista sam zeleo da mu kazem na njegovom jeziku "izvinite, gospodine, ali zaista mi je zao ako je moje ponasanje na bilo koji nacin pogodilo vasa tanana verska osecanja i prava koja iz njih proisticu", ali me neznanje prinudilo da ga na seljackom srpskom oteram u 3 lepe picke materine. Da nisam jebeni stranac kog bi zbog nasilja verovatno odmah deportovali, nakon toga bi isla samarcina zestoka.Pazi, da sam u Maroku, Alziru, S. Arabiji, imao bih toliko pristojnosti da bas ne zderem na sred ulice, ali u sekularnoj evropskoj drzavi osobama koje bi da mi brane da jedem, osobama koje uz cinican osmeh kazu da i u njihovoj zemlji homoseksualci imaju prava, prava da budu kamenovani i osobama koje bi da voze kola ili se slikaju za licnu kartu sa dzakom na glavi mogu samo da ponudim patku da je glabaju, isto kao i osobama koje zasipaju dzamije svinjetinom.
Edited by Hella
Link to comment
Da prica francuski bio bi gospodin.
Ja pričam većinski jezik države u kojoj živim. Na francuskom pak znam da iskam pivo, leba i kesu. Edited by dig_chohano
Link to comment
Mislim da sam pisao negde ranije. Ukratko, Molenbek, ja na pauzi jedem sendvič ispred zgrade, nailazi baja na biciklu (karakteristično odeven, 3/4 pantale, kapica, duga brada) i počinje da se dere na mene na francuskom. Razumeo sam da mi spominje hranu, Ramazan i Alaha. Moje bazično poznavanje jezika mi je ostavilo prostora samo za jednu reakciju - da ga oteram u kurac na srpskom. Valjda ga zbunio nepoznat jezik, pa seo na bajs i otišao.
E seljaku, mogao bi da se obrazujes malo i naucis par osnovnih izraza na francuskom, ne bi li sledeci put znao da se fino sporazumes sa covekom i iskazes mu svoje misljenje. Par prigodnih izraza za prvu pomoc:Va te faire foutre! (jebi se!)Je chie sur la barbe du Prophète! (poserem ti se na Prorokovu bradu!).Gare que Dig t'en donne sur la chatte! (nemoj da ti Dig da po pichci!).Suce ma bitte, bre! (glabaj mi bre patku!) Edited by Radagast
Link to comment
Mislim da sam pisao negde ranije. Ukratko, Molenbek, ja na pauzi jedem sendvič ispred zgrade, nailazi baja na biciklu (karakteristično odeven, 3/4 pantale, kapica, duga brada) i počinje da se dere na mene na francuskom. Razumeo sam da mi spominje hranu, Ramazan i Alaha. Moje bazično poznavanje jezika mi je ostavilo prostora samo za jednu reakciju - da ga oteram u kurac na srpskom. Valjda ga zbunio nepoznat jezik, pa seo na bajs i otišao.
Vrlo je moguce da je na tebe naleteo neki zaljubljenik u Wahhabism... Edited by Yoda
Link to comment
koliko bi mucenik poziveo posle ovoga?
Ta velicina je obrnuto srazmerna broju muslimana koji slusaju konverzaciju i upravo srazmerna Digovoj brzini trcanja.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...