Jump to content
IGNORED

Satovi


banecare1

Recommended Posts

Sovjetski satovi si kul. Imam džepni mehanički je'an, Molnija je marka, ovakav. Nema ga više na molnija.ru stocku - bilo do pre 4-5 godina sa zaliha, ali sve primerci iz devedesetih sa retardiranim gravurama. Našao sam ga među dedinim stvarima, a on ga je apparently nabavio pedesetih trampom za neki zapadnoevropski. Ima ovaj spomenik iz Čeljabinska ugraviran na poleđini i to je verovatno jedini razlog što u KHL-u navijam za Traktor. Iz kasnih je pedesetih i bio je nešto pokvaren kada sam ga našao, ali sam dao da se sredi. Nosio sam ga stalno na ispite, pošto otkako sam kao mali razbio neki žuti digitalac nemam nijedan ručni sat, a cenim time awareness. Navija se fazon jednom dnevno.

Link to comment

sjajna tema, tek sad je primetih :Hail:nego kad smo kod rusa, evo ga moj lični ruja kog obožavam -regular_2426-5913117-Expedition.jpgpronosao sam satova i satova, al bolji odavno nisam imao.... :wub:

Link to comment

imam i ovaj, koji isto mnogo volim, ali mi je orginalna narukvica crkla i sad nigde u jebenom KGu ne mogu da nadjem pismenu narukvicu :angry:71843883-260x260-0-0_Fossil+Fossil+Men+s+Chronograph+Leather+Chronograp.jpg

Link to comment
Sovjetski satovi si kul. Imam džepni mehanički je'an, Molnija je marka, ovakav. Nema ga više na molnija.ru stocku - bilo do pre 4-5 godina sa zaliha, ali sve primerci iz devedesetih sa retardiranim gravurama. Našao sam ga među dedinim stvarima, a on ga je apparently nabavio pedesetih trampom za neki zapadnoevropski. Ima ovaj spomenik iz Čeljabinska ugraviran na poleđini i to je verovatno jedini razlog što u KHL-u navijam za Traktor. Iz kasnih je pedesetih i bio je nešto pokvaren kada sam ga našao, ali sam dao da se sredi. Nosio sam ga stalno na ispite, pošto otkako sam kao mali razbio neki žuti digitalac nemam nijedan ručni sat, a cenim time awareness. Navija se fazon jednom dnevno.
care :ziga:
Link to comment
care :ziga:
Ak Bars prati sav taj hajp koji ne volim, kontinentalne ruske ekipe su mahom dosadne, a Slovan još nije bio u ligi kad sam se opredeljivao™, što će reći da od prošle godine imam dve drage ekipe i u obe mi se u plej-ofu posrao šugavi Dinamo. Ne bih li do kraja iscrpeo ovaj troll, napomenuću da čekam da izađu fixtures za 2013/14 ne bih li iskombinovao da budem u Bratislavi kad gostuje Traktor, pošto nije baš realno da ću u skorije vreme u Čeljabinsk... Inače, opušteno sam gore 2x napisao jednu te istu rečenicu i zvučao kao senilac i to ne bih provalio da me nisi citirao, hvala. Ne kucati sa mobilnog ništa duže od dva reda, check.
Link to comment
  • 3 weeks later...

Aj oni što su mi rekli za poliranje malo ogrebanog tek kupljenog sata - da li to radi svaka časovničarska radnja ili moram ići po nekim "ozbiljnijim", if so - koje su to?

Link to comment

Znam da se pominjao neki u Siti pasazu. Ima na onom forumu "Svet satova". Mislim da je ovaj u pitanju...http://www.svetsatova.com/servis/%C4%8Casovni%C4%8Dar+Bojovi%C4%87Napomena: nisam nosio licno, al sam citao pohvale :D

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...