Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Featured Replies

71zihJkin-L._AA1500_.jpgkupio na amazonu za 28+12 funti postarineranije kostao 295 funti sada vidim da ga prodaju na istom mestu za 64. funteNarucio ga 22.2. stigao danasNarucio ga znaci iz britanske ispostave americke firme. Sat je japanski a poslat je u srbiju iz singapura preko ogranka svedske pose tamo. Prelkjuce stigao u bgd na carinu danas ga doneo postar. Carinu nisam platio
  • Replies 1.6k
  • Views 169.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • Problem narukvice, odnosno kopče je rešen! ImgBB narukvica hosted at ImgBB Image narukvica hosted on ImgBB Pronašao sam na KP narukvicu donora, za koju ni ja iz ove daljine, a ni prodavac nismo mogli

  • le petit nicolas
    le petit nicolas

    jedna istorijska zanimljivost, sa FB stranice Crno-beli Beograd: Nedavno mi je gospodin Bratislav Djordjević, nekadašnji ambasador Jugoslavije u UN, ispričao da je pre nekoliko godina, tokom pose

  • Stigla prinova 

Posted Images

Lepo. I skandalozno jeftino.

ima li trzista za vintage seiko 5, npr. 76' godiste..

eh :) taj model sam imao ali u to vreme :) pfffff kako je malo potrebno da neki predmet postane vintage, samo par godinica :(

da, ko da sam ga juce dobio :cry:

potpuno razumem sentimente vezane za taj seiko model :(

Sad vidim grešku. Nije 28 nego 38 funti. Ali je i dalje jeftinoПослато са GT-I9100 користећи Тапаток 2

71zihJkin-L._AA1500_.jpgkupio na amazonu za 28+12 funti postarineranije kostao 295 funti sada vidim da ga prodaju na istom mestu za 64. funteNarucio ga 22.2. stigao danasNarucio ga znaci iz britanske ispostave americke firme. Sat je japanski a poslat je u srbiju iz singapura preko ogranka svedske pose tamo. Prelkjuce stigao u bgd na carinu danas ga doneo postar. Carinu nisam platio
Daj link, jebote.

ovo je na uk amazonu, firma kod koje sam kupio trenutno nema sat u ponudi...http://www.amazon.co.uk/gp/offer-listing/B000LTAY1U/ref=dp_olp_new?ie=UTF8&condition=new

Fala!

Kako se nosite s džamboizacijom ručnih satova, jel' furate tacne i tanjiriće ili se držite manjih od 40mm?Evo ljepih jeftinih i kvalitetnih (Seiko, Orient) automatika, kažu pouzdani dobavljači:http://www.creationwatches.com/http://www.watches88.com/

Ja sam presao pre par nedelja na seiko od 42.5 mm i nije uopste prevelik. SKX007 diver's Lepo lezi, cak mi se i svidja sto je malo tezi. Jos da se naviknem da ipak nije precizan kao quartz. Jebi ga, valjda cu nekad uspeti sa skupim pare za neki mehanicki COSC chronometer384139d1296949723-us-seiko-ads-skx007-we-dont-see-catalog-must-discontinued-skx007.jpg

Edited by katodik

ima li trzista za vintage seiko 5, npr. 76' godiste..
Jel imas sliku tog modela?Ja imam par Seiko 5 s pocetka 80-tih. Bas razmisljam da li je moguce i koliko bi kostalo da ih restauriram. Ne verujem da vrede nesto posebno, ali zao mi je da stoje bezveze u fioci.
Jel imas sliku tog modela?Ja imam par Seiko 5 s pocetka 80-tih. Bas razmisljam da li je moguce i koliko bi kostalo da ih restauriram. Ne verujem da vrede nesto posebno, ali zao mi je da stoje bezveze u fioci.
http://maximaze.com/maximaze/info.asp?2987isti..

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.