Jump to content
IGNORED

Satovi


banecare1

Recommended Posts

Ima li neko iskustvo sa satom Casio WS-100H to bi trebalo da je ovaj:Ima na kupindu za 2.500,00 din jel vredi te pare?
moćo,moj amaterski savet za te satove (gumenjačkih narukvica, koje potapaš u vodu ili se znojiš sa njima) jeste samo da proveriš imaju li rezervne delove. narukvicu nagrize so, ume da otpadne ona gajkica što pridržava narukvicu i onda se smoriš ako to nemaš gde da zameniš.imam neki najki sat, gumenjak, koji obožavam za more, al ima neku fensi gajkicu sa rupom koja je pukla i ne mogu da je zamenim, a sat spada ako ga nosim takav.

 

Link to comment
Inace Citizen nije skup, moze se naci sasvim fin Eco Drive za 100-150 evra.
Onaj Citizen kojeg sam gledao (poslednji put) je bio 500+, a pošto mi se, iskreno rečeno, toliko ne daje za sat, batalio sam ga.Radije dam tako do 150, pa mi nakon nekog vremena ionako dosadi pa zamenim nečim drugim.
Link to comment

pa vijaj na amazonu tacka debudu povremeno dojajne akcije za te citizene, jedan uzeo za dvesta i nesto taj neki sto je bio pesto i nesto.ima fakat supis i po radnjama tih za ispod 200 ojra, meni realno bolji sat nikad ne bi trebao.

Link to comment
Onaj Citizen kojeg sam gledao (poslednji put) je bio 500+, a pošto mi se, iskreno rečeno, toliko ne daje za sat, batalio sam ga.Radije dam tako do 150, pa mi nakon nekog vremena ionako dosadi pa zamenim nečim drugim.
Koji?
Link to comment
  • 4 weeks later...

pa evo našao sam na Italijanskom amazonu za 60 evra, ali mislim da oni ne rade shipping za Srbiju(izgleda, ne znam). dimenzije su 35x35. meni to odgovara.

Link to comment
  • 1 month later...

Sa amazon.co.uknaručih ovaj model, i to kad mu je pala cena na 18 funtiNarudženica poslata 16 avgusta,pošiljka stigla do mene 22 avustasat koštao 18 funti + 7 funti pošiljkai naravno 630 dinara domaća carina!!51AbScpC20L._SX466_.jpg

Edited by eye of the beholder
Link to comment
  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...