Jump to content
IGNORED

Satovi


banecare1

Recommended Posts

Jebote, ja sam moj novi malo oderao po ekranu danas, msm, ne vidi se toliko, samo pod posebnim uglom, ali neverovatno je kako kada stavim sat udaram rukom gde god stignem.

Link to comment
Jebote, ja sam moj novi malo oderao po ekranu danas, msm, ne vidi se toliko, samo pod posebnim uglom, ali neverovatno je kako kada stavim sat udaram rukom gde god stignem.
idi da ti to ispoliraju, nije skupo. i verovatno mlatiš rukom i kad nema sata, no ne primećuješ...
Link to comment
arctic-arctica-wristwatch.-papanin-expedition-to_1000.jpgja se razmisljam da narucim ovaj, pa neka platim i carinu
imaju rusi puno takvih modela. oni to zovu полярные часы , ako te interesuje da vidis ostale modele. raketa sigurno proizvodi
Link to comment
Ali uglavnom kad je sat nov, je l' tako?
Kontam da je to samo trip, ali npr x puta zakačim za sto satom, kada sedam i dižem se od stola, a rukom nikad, pa mi malo čudno da tih pola cm i malo jače praktično pravi razliku. Ili možda samo obraćam pažnju na to samo kada satom okrznem.
idi da ti to ispoliraju, nije skupo. i verovatno mlatiš rukom i kad nema sata, no ne primećuješ...
Mlatim, no barem bih rekao da ne udaram u ništa. :)
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...