Jump to content
IGNORED

Satovi


banecare1

Recommended Posts

Već neko vreme uspevam da ne trošim vreme gledajući nedostižno... No ako ovako nastavite :cry:
Ne znam... malopre čitam opise za jedan od postovanih satova i neko u komentarima kaže da mu se Omega Seamaster raspao čim je malo dublje zaronio, jedva je uspeo da ga popravi posle :) Nisam siguran gde (tj. na koliko novca) prestaju funcionalnosti, a počinje klasičan nakit :)
Link to comment

Funkcionalnost mozes da dobijes za par desetina evra, ali kome jos treba da gleda tacno vreme na satu. Za to imas racunar, mobilni telefon, mikrotalasnu rernu...

Link to comment

Taman... na kraju postane modni detalj, kao prsten ili broš, a koliko je sati skoro i da nije bitno, U principu lepi su mi svi modeli što su postovani, ali na nekima bih se baš namučio da skontam šta uopšte pokazuju :D

Link to comment

I to i verovatno neka zaluđenost preciznom mehanikom, sitnim delovima i sklopovima koji em nešto rade, em dobro izgledaju. :DBarem ja tako pokušavam sam sebi da objasnim zaluđenost. A neretko i drugima. -_-

Link to comment

Ne znam nikoga ko bi me toliko voleo. :(Panerai su stvarno... Jedan panerai, jedan breitling, u-boat i g-shock... U nekom humanom svetu tako bi trebalo. :fantom:Edit: Gle Dig deli mišljenje za u-boat. :)

Edited by wall
Link to comment

Pa rekao bih po izradi, i po tome što se meni takvi satovi nevidjeno svidjaju da vredi. Jedini problem je što su to satovi koji se smatraju za "neotudjive". Nikad posle ne možeš da ih prodaš, recimo. U tom smislu bih pre kupio neki sat od marki koje uvek kasnije možeš da prodaš, ako hoćeš recimo da kupiš nešto drugo.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...