Jump to content
IGNORED

Satovi


banecare1

Recommended Posts

Moj rucni sat je Seiko Solar.Nema baterija, nema navijanja, nema pokretanja zglobova da ga naviju (kineticki).Treba mu 15 minuta svetla, bilo kojeg (dnevnog ili sijalica) godisnje da lepo i tacno radi. Tako i jeste, 8 godina. Sat za koji znas da je uvek tacan (istina, navijen 3 minuta unapred da nikada ne zakasnis).Cena: 120EUR.

Link to comment
wow! Jel' ima to da se kupi van Japana?
Nema? Sto ne bi bilo.I moja zena ima zensku verziju tog sata. Nikada baterije, nikada navijanje. Nikada briga o tacnosti.Nisu kao konzerva mesnog dorucka na rucnom zglobu, tanki su a opet podsecaju na Seiko 5.Imao sam istu ovu pricu sa Larkom pre 5 godina, bile su i slike.
Link to comment
Trebam "sportski" sat, koji će izgledati prihvatljivo u letnjoj odori.Uslovi: narukvica crna guma, cena da mi ne bude jako žao kada ga upropastim ili izgubim.10 atm ili više. Dobra vidljivost kazaljki/displeja na suncu.Vrtim se oko gshock i ice watch, možda sector...Najveću sreću bi doneo neki ničim izazvani gift uvidu u-boat ali to se neće desiti.Ima predloga?edit: gforce :isuse:
Dva posta iznad:
Sada se lomim između dva "dezena" istog sata. Ovo čudo sa jednim punjenjem radi do deset meseci. 50 baksa.
iliti:AQ-S800W-1B.jpgAQ-S800W-1B2.jpg
Link to comment
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...