Jump to content
IGNORED

Kitchen Appliances


Allegra

Recommended Posts

ja mislio ti dosao da ponudis ovde forumskim drugarima duplikate sa svadbe
bice veceras, samo sto sam stigao u prestonicu. :Dpomagajte, moram da kupim masinu za sudove, a ne ide da stavim frizider na sred sobe.
Link to comment

previse, uglavnom kuvamo, smanjili smo djank fud. meni ne smeta (posto ne perem sudove) ali zena trazi razvod ako ne kupim masinu.

Link to comment

znas li ti koliko ce se tu testa sa sunkom i sirom jesti, ih...sportska ishrana po Kojotu.nego bolje stavi pitanje negde gde se okupljaju zene sklone enterijeru...

Link to comment
gde mogu da nadjem neki ukrsni paravan ili nesto slicno? treba da sakrijem frizider koji bi stajao izmedju dnevne sobe i kuhinje koje su povezane. frizider ce se nalaziti iza televizora, dakle paravan (ili nesto drugo, ako imate dobru ideju) ce biti izmedju televizora i kuhinje. stan je mali pa moram da napravim rokadu posto kupujem masinu za pranje sudova. dajte neke kul ideje, veoma je vazno.
stavi gipsanu plocu izmedju frizidera i TVa? ne razumem bas najbolje raspored ovako kako si opisao, daj tlocrt
Link to comment
stavi gipsanu plocu izmedju frizidera i TVa? ne razumem bas najbolje raspored ovako kako si opisao, daj tlocrt
okacicu fotku kasnije
a sto ne kupis malu masinu za sudove, pa je okacis na zid?ne mozes u njoj prati lonce i tepsije, inace je za dvoje sasvim dovoljna.
nije izvodljivo, mora da se vidi stan da bi se shvatilo. da je moj stan mogao bih svasta da radim. treba mi neko elegantno resenje gde se iz dnevne sobe nece videti frizider, nesto sto mogu da postavim.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...