Jump to content
IGNORED

Kitchen Appliances


Allegra

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Preporuka za neki kvalitetan non-stick tiganj ili još bolje set sa dobrom distribucijom toplote za indukcijsku ploču?

 

Trenutno imam neki Metalac Premier koji je većeg prečnika od moje najveće ploče i distribucija toplote je tragikomočna. 

Link to comment
  • 3 weeks later...

Uzeh ovakvu spravicu

 

 

Koliko otprilike dok se skuva virsla na pari? Da li je prakticno i za druge stvari? Jaja, kukuruz, sitno povrce...

 

edit:sve ukupno sam ga pustio nekih 6 minuta a posle minut-dva je vec nagomilao paru

 

Super aparatic. Jedino bih voleo da je kifla zagrejanija. Nije mi jasno sto se nije previse zagrejala kad je sipka dosta topla.

Edited by katamaran
Link to comment

prakticnije je od serpe ako je nadohvat ruke. ja sam anksiozna od same pomisli gde se ti aparati sto se retko koriste drze. ovo naravno ne znaci da u svojoj kolekciji nisam imala besmislenih sokocala, nisam ni ja imuna na kupovinu sprava koje mi ne trebaju, nego sam s godinama sve dosadnija, sad se samokontrolisem, bzvz, nema tu zabave  :(

Link to comment

Plus kafemat koji koristim prakticno iskljucivo za kuvanje caja :) Otkad je otoplilo ni za to al ga opet volEm  :wub:

 

Obozavam takve stvarcice i samo sopingujem

Link to comment

Pisalo se daaaavno o zlakuskom glinenom posuđu za pripremanje hrane, evo me u tom kraju, hoću da pazarim tako nešto, pa da pitam forum: glazirano ili neglazirano, šta je bolje za koju vrstu jela, sa poklopcem ili bez poklopca i tako to... Fala :) I kako se priprema za prvu upotrebu, negde piše samo da odstoji u vodi, negde da se namasti i dobro ugreje pa opere, negde da se kuva voda i brašno i mast prvo u posudi :unsure:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...